"Нова українська школа" має зробити освіту сучасною та якісною

Ухвалена освітня реформа починає реалізацію концепції "нова українська школа", що покликана зробити українську освіту сучасною та якісною. З’являються нові методики навчання. Серед них повага до учня, справедливість, об’єктивність та таємність оцінювання, свобода творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності.  Вчитель буде вільним у виборі, як саме вчити дітей, закон дозволяє користуватися власними планами та рекомендує лише дотримання стандартів. Впровадження інноваційних методик навчання - вимога часу.  Саме тому на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №2, відповідно до плану роботи відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації відбувся районний методичний семінар вчителів англійської мови на тему «Впровадження сучасних інноваційних методик на уроці англійської мови, як засіб створення умов для розвитку мовленнєвих навичок учнів».
Мета  семінару: ознайомити вчителів з використанням мультимедійної методики викладання іноземної мови для підвищення мотивації учнів.
Вчителі школи Байдалюк Н.Г. та Горова С.М. провели показові уроки для колег району. Наталя Григорівна провела урок у 7 класі на тему «Я, моя родина, мої друзі. Обов’язки в сім’ї», а Світлана Миколаївна – урок у 5 класі на тему «Відпочинок і дозвілля. Захоплення».
Другою частиною семінару було засідання круглого столу на тему «Участь обдарованих школярів у творчих конкурсах, олімпіадах та проектах».