Нарада з питань запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК “Клієнт Казначейства - Казначейство”

 У залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ “Ровесник” відбулася нарада з головними бухгалтерами установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету та обслуговуються в управлінні Державної казначейської служби України у Бершадському районі Вінницької області. Проведена нарада УДКСУ у Бершадському районі спільно з районним фінансовим управлінням. Відкрила нараду начальник УДКСУ у Бершадському районі Усатюк Г.Л. та довела до присутніх інформацію про доцільність запровадження системи дистанційного обслуговування (СДО) клієнтів через ПТК “Клієнт Казначейства- Казначейство”, основні переваги СДО в процесі казначейського обслуговування клієнтів та результати проведеної роботи серед клієнтів в цьому напрямку за III квартал 2015 року. Також повідомила про можливість переходу на СДО по першому етапу, тобто на перегляд залишків на рахунках клієнтів та отримання виписок із них в електронному вигляді. За матеріалами обласного короткотермінового семінару заступників начальників управлінь-начальників відділів видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів розглянуті основні зміни до нормативних документів в процесі  казначейського обслуговування місцевих бюджетів.
Начальник районного фінансового управління повідомив головних бухгалтерів про формування бюджетів на 2016 рік в частині доходів, видатків та міжбюджетних трансферів, та затвердження їх до кінця року.
Підсумовуючи проведену нараду, начальник УДКСУ у Бершадському районі наголосила, що у зв’язку із завершенням поточного року необхідно проаналізувати залишки невикористаних коштів по субвенціях та своєчасно їх використати.

Управління Державної казначейської служби України у Бершадському районі