Нарада з головними бухгалтерами

Управлінням Державної казначейської служби України у Бершадському районі Вінницької області проведена нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, які фінансуються з державного  та  місцевих бюджетів.
На порядок денний виносилось  ряд  питань. Основні з них:
1. Дотримання вимог законодавства щодо вчасного та якісного подання клієнтами місячних, квартальних та річних звітів, в тому числі в частині складання та подання ними фінансової та бюджетної звітності згідно вимогами системи електронної звітності Казначейства України АС «Є- Звітність».
2. Оперативне підключення  клієнтів до системи дистанційного обслуговування клієнтів за допомогою програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства-Казначейство». (Розпорядження КМУ від 15.11.2017 №816 «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників(одержувачів) бюджетних коштів».
3. Щодо рівномірного використання бюджетних коштів клієнтами протягом року (на виконання рішення Колегії ГУДКСУ у Вінницькій області від 19.04.2018)
Проводила нараду начальник управління Державної казначейської служби України у Бершадському районі Вінницької області  Усатюк Г. Л., а також виступали заступник начальника управління - начальник відділу надходжень та видатків, начальник  відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер та  головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації.