На захисті прав та інтересів дітей

      В райдержадміністрації відбулось  чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови місцевого органу виконавчої влади Володимира Ольшевського.
Особливу увагу членів комісії приділено трьом сім’ям, де батьками  виховується 11 дітей. До розгляду даних питань було запрошені посадові особи виконавчих комітетів Кидрасівської та Флоринської сільських рад як органів опіки та піклування, затверджено плани заходів спрямованих на подолання проблем, що виникли у сім’ях та індивідуальні плани соціального захисту 6 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.
На вимогу ухвали Бершадського районного суду комісією розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, який свідомо усунувся від виконання батьківських відносно неповнолітнього сина. Прийнявши до уваги документи, що засвідчують даний факт та враховуючи думку дитини, одноголосно членами Комісії зроблено відповідний висновок, щодо позбавлення батьківських прав батька.

З метою захисту прав дитини на належне батьківство, з’ясовано стан справ в сім’ї жительки м.Бершаді, де на  вихованні одинокої матері перебуває неповнолітня дитина. За підсумками реалізованого плану соціального супроводу сім’ї та у зв’язку із мінімізацією складних життєвих обставин в ній, членами комісії вирішено зняти сім’ю із соціального супроводу.
Також, на даному засіданні було розглянуто питання,  що стосується охорони майнових прав дітей.
На виконання прийнятих рішень підготовлені відповідні проекти розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації.