На Бершадщині відкрито опалювальний пункт в Баланівській загальноосвітній школі

Для колективу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. головною подією нинішнього дня стало  відкриття опалювального пункту, завдяки якому вирішено проблему з опаленням  приміщення школи.
    В урочистому відкритті прийняли участь Народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  та голова районної ради Михайло Бурлака. Директор школи Олександр Острук не приховував своєї радості у зв’язку з цією подією. Адже, коли в школі тепло та затишно - це тільки сприяє, як здоров’ю дітей та працівників школи так і самому навчальному процесу.
    Як зазначив голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов:  «Будівництво опалювального пункту проводилось за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку-1000,00 тис. грн., коштів місцевого бюджету-355,662 тис. грн., підрядник по виконанню робіт - ПАТ «Барський машинобудівний завод». Роботи виконанні професійно, злагоджено та якісно, до того ж в досить стислі строки».
     
  Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів заснована у 1967 році. На сьогодні у школі працює 32 педагогічних працівники, у школі навчається 270 учнів.
Для кращої адаптації дітей з особливими потребами до навчально-виховного процесу у 2016 році у школі було створено корекційно-розвиткову кімнату, з відкриттям якої стало значно краще, ефективніше та результативніше працювати з такими дітьми.  Дітей з особливими потребами троє.
Після відкриття опалювального пункту гості завітали у школу, де познайомилися з роботою корекційно-розвиткової кімнати, де проводяться заняття згідно індивідуальних програм  розвитку для дітей з особливими потребами. У кімнаті є все необхідніше приладдя, наочність, які стимулюють психологічний розвиток та активність дітей.