На Бершадщині відбувся щорічний конкурс творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!»

Вже стало традицією проведення Бершадським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічного конкурсу творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!».

Так,13 квітня 2017 року у приміщенні Бершадської обласної лікарні інтенсивного лікування проходила виставка творчих робіт дітей з особливими потребами вихованців дитячої ігрової групи громадської організації «Від серця до серця».За активну участь у виставці вихователі групи Попова Людмила Володимирівна та Поступайло Тетяна Юріївна отримали подяку від Бершадського РЦСССДМ, а їх вихованці- набори для творчості.

Такі ж виставки пройшли у березні в дев’яти населених пунктах району. На виставках були представлені роботи дітей з особливими потребами, серед яких: твори образотворчого мистецтва (малюнки, аплікації, квілінг), твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, вироби з бісеру, різьба по дереву), дизайнові композиції з використанням природного матеріалу  тощо. Переможець конкурсу Ошовський Роман, житель с.Яланець, представить свої роботи в ХХV обласному фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!», який проходитеме у травні в м.Вінниці.
Головною нагородою таких конкурсів є увага й людське тепло, можливість для цікавого спілкування, відкриття власних прихованих талантів й допомога в тому, щоб повірити в себе.

 Бершадський районний центр СССДМ