Легалізація трудових відносин та заробітної плати

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі продовжує роботу районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В січні-травні 2018 року робочою групою проведено відвідування 127 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Бершадського району. В ході роботи виявлено 11 найманих працівників без оформлення належним чином трудових відносин.
Працівникам, з якими укладено трудові договори, нарахування заробітної плати проводилось згідно норм чинного законодавства про оплату праці.
Під час відвідування, основною метою було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.
Також надано роз’яснення щодо рівня мінімальної заробітної плати та правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, вчасності і правильності сплати податків та зборів.
Після проведених відвідувань та роз’яснювальної роботи до Бершадського відділення Гайсинської ОДПІ надано  повідомлення про прийняття 11 працівників на роботу.