Легалізація трудових відносин та заробітної плати

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі продовжує роботу районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В січні-лютому 2018 року робочою групою проведено відвідування 54 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Бершадського району. В ході роботи виявлено 2 найманих працівника без оформлення належним чином трудових відносин.
Працівникам, з якими укладено трудові договори, нарахування заробітної плати проводилось згідно норм чинного законодавства про оплату праці.
Після проведених відвідувань та роз’яснювальної роботи до Бершадського відділення Гайсинської ОДПІ надано  повідомлення про прийняття 3  працівників на роботу.
Під час відвідування, роботодавцям наголошувалось на дотриманні законодавства про працю, легалізацію робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2018 року становить 3723,0 гривень, а  також про фінансову  відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість.