Легалізація трудової зайнятості на особливому контролі

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства.
З метою захисту прав найманих працівників, з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку, Кабінет Міністрів України ініціюватиме ухвалення і подальше втілення низки рішень.
Глава Уряду - В.Гройсман зазначив, що почастішали випадки як порушення прав працівників, так і неможливості перевірити дотримання законодавства, коли інспекторів просто не допускають на підприємства. Найбільш проблемними галузями є будівництво, торгівля, охоронні послуги та готельно-ресторанний бізнес. Саме там зафіксована найбільша кількість нелегальних і неоформлених належним чином працівників.
В.Гройсман запропонував ухвалити вже найближчим часом рішення щодо проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств, опрацювати алгоритм таких перевірок і дати час роботодавцям на виконання всіх законодавчих норм. «Я не прихильник покарання – треба людям пояснити. Будь ласка, оформлюйте працівників. Ми даємо місяць. Але потім на нас не ображайтеся, - сказав Прем’єр-міністр. – Будемо знаходити спільну мову. І вже зараз прошу роботодавців – будь ласка, поважайте своїх робітників. Тоді жодних питань не буде».
Шановні роботодавці! Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації наголошує: якщо Ви використовуєте працю громадян без належного оформлення трудових відносин, негайно та в найкоротший термін (вересень-жовтень) укладіть трудові договори з найманими працівниками, усувайте самостійно допущені порушення трудового законодавства. Інакше, при виявленні порушень інспектором праці, який завітає до Вас для здійснення контролю за додержанням законодавства про працю,  Ви втратите набагато більше.
Відповідно до 265 статті КЗпП України, юридичні та фізичні особи – підприємці нестимуть відповідальність у вигляді штрафу у разі:
- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (з 01.01.2018 – 111 690 грн.);
- порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (з 01.01.2018 – 11 169 грн.);
- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці) - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (з 01.01.2018 – 37 230 грн. );
- недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (з 01.01.2018 – 37 230 грн.);
- порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим – п’ятим частини другої статті 265 КЗпП України - у розмірі мінімальної заробітної плати (з 01.01.2018 – 3 723 грн.);
- за недопуск інспектора праці до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (з 01.01.2018 –  11 169 грн.);
- якщо роботодавець не допустить фахівців Держпраці до перевірки з питань фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, розмір штрафу в цьому випадку складе сто розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (з 01.01.2018 – 372300 грн.)
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі продовжує роботу районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В січні-серпні 2018 року робочою групою проведено відвідування 204 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Бершадського району. В ході роботи виявлено 29 найманих працівників без оформлення належним чином трудових відносин.
Після проведених рейдів до Бершадського відділення Гайсинської ОДПІ фізичними особами підприємцями надано 28 повідомлень про прийняття  працівників на роботу.
Під час відвідування, роботодавцям наголошувалось на дотриманні законодавства про працю, легалізацію робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, а також про фінансову  відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість.
Також, зазначаємо, що Бершадською районною державною адміністрацією для усунення порушень нелегальної зайнятості налагоджено тісну співпрацю з Управлінням Держпраці у Вінницькій області. Спеціалісти управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації залучаються працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області для проведення планових перевірок.
За наслідками роботи районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Бершадською райдержадміністрацією направлено листи до Управління Держпраці у Вінницькій області по двох суб’єктах підприємницької діяльності, які відмовились легалізувати трудові відносини  з найманими працівниками.
І на завершення, хотілося б звернутися до осіб, які мають намір працевлаштуватися або вже працевлаштовані у приватних підприємців: вимагайте від них укладання з вами трудового договору! І навіть, коли вам надали такий договір, запитайте чи перераховують за вас єдиний соціальний внесок.
За додатковою інформацією звертайтесь у відділ з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.(тел. 2-42-03)