Іван Стефанцов: Створення місцевих осередків громадської організації учасників АТО дасть можливість оперативніше вирішувати проблеми

Виїзні прийоми громадян дають можливість безпосередньо, за місцем проживання заявників, надавати роз’яснення, глибше вивчати та оперативніше визначати шляхи вирішення  проблем. Під час спілкування з жителями територіальних громад постають спільні питання та проблеми, які характерні для більшості громад району.
Серед таких питань–виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, які мають першочергове право на їх розгляд, відповідно до чинного законодавства.
З питанням сприяння керівництва району в отриманні земельних ділянок,  звернулися учасники АТО під час виїзного прийому громадян голови райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки.
У робочому візиті також взяли участь начальник Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області В’ячеслав Лялюцький, в.о.начальника відділу у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Катерина Верхолюк та голова районної Спілки учасників АТО Олег Клітинський.
В ході спілкування із учасниками АТО та сільським головою Аллою Саковською стало очевидним, що працівниками сільської ради не було проведено відповідної інформаційної роботи щодо надання переліку необхідних документів та їх подання.
Роз’яснення щодо діяльності районної Спілки у вирішенні питань учасників АТО з питань виділення та  отримання земельних ділянок та інших проблем учасників бойових дій надав голова Спілки учасників АТО Олег Клітинський. Він відмітив, що по кожному випадку працювати доводиться індивідуально. Надав консультації та контактні дані фахівців, відмітивши, що працює бюро з надання безкоштовної правової допомоги первинної та вторинної.
Проблемним дане питання є у Флоринській територіальній громаді, що стало очевидним під час робочого візиту першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського та заступника голови районної ради Сергія Пересунька.
Обговоривши дане питання за «круглим столом» за участю керівництва району та голови громадської організації учасників АТО, було запропоновано  створити у територіальних громадах місцеві осередки громадської організації «Спілка учасників АТО  Бершадського району» для пошуку спільних рішень та  обрати голову місцевого осередку. Такі осередки вже існують у селах Шляхова, Тернівка, Яланець, Флорино, Баланівка, голдашівка, Маньківка, Устя та Осіївка.   На даний час продовжується  відповідна робота у даному напрямку головою громадської організації Олегом Клітинським та активістами Спілки.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації