Історична година у Бершадській дитячій музичній школі

20 листопада 2015 року у Бершадській дитячій музичній школі  ім. Р. Скалецького було проведено  історичну  годину «Щасливо хочу в мирнім світі жити…».Метою заходу було  розкриття історичних сторінок боротьби за незалежність України протягом різних періодів історії, вираження підтримки воїнам, які сьогодні захищають територіальну цілісність країни на Сході, виховання патріотизму у підростаючого покоління.

Учасники заходів мали змогу почути про національно – визвольну боротьбу українського народу та створення Української Народної Республіки,  подвиг Героїв Крут, про героїзм у роки Другої Світової війни,   боротьбу за незалежність у 90-ї роки, під час Революції Гідності та подій Майдану,  сучасну війну на сході України.

В ході заходу прозвучали музичні твори різних історичних періодів. Зокрема,  пісенні композиції: «Україна–мати» ( у виконанні Буйненко Валерії),  «Журавлик» ( Мордух Юлія), « Козацька» (Іванченко Сергій), «Балада про мальви» (Запорощук Антоніна), «Повертайся живим» ( Швець Анастасія), «Аист на крише…» (у виконанні дитячого хору молодших вихованців кер. Л. Баранова)

Фортепіанні твори:«Пісня без слів» Ф. Мендельсона ( у вик. Криворуцького Святослава) та «Скерцо» І. Берковича у виконанні Людмили Тодоренко та Марії Надальної. А ансамбль бандуристів виконав композицію «Рідна Батьківщина» у обробці Кучанської.

Наймолодша учасниця заходів Вікторія Гоцуленко продекламувала вірші «Війни не хочу…» та «Діво Пречистая…» Також було розгорнуто виставу дитячих малюнків вихованців класу образотворчого мистецтва. (кер. Ганна Качан).

Захід підготовлено  керівниками дитячих хорових колективів Гоцуленко О. П., Барановою Л.Г та Мураховською К.К. 

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків  з громадськими організаціями та ЗМІ апарату РДА