Голова райдержадміністрації зустрівся із жителями Флоринської громади

10 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зустрівся із жителями Флоринської територіальної громади.Підставою для зустрічі було колективне звернення жителів вулиці Гоголя щодо сприяння у вирішенні проблеми забезпечення якісною питною водою. Дана проблема є багаторічною. Неодноразові звернення до сільського голови не дають можливості її вирішити. На даний час люди використовують технічну воду із свердловини, яку самі ж і обслуговують. Питною водою забезпечують себе шляхом доставки із м. Бершаді та інших місць. Звернулися із проханням вирішити їхню проблему, шляхом підключення до міського водогону, який забезпечує суміжні вулиці м. Бершаді.
Заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський  інформував, що міською радою розглянуто звернення жителів вул. Гоголя, яке надійшло на міську раду 28 липня 2017 року. Але, насамперед, необхідно реалізувати основний проект, передбачений для вулиць міста Бершаді. Проект виготовлений у 2016 році, і ним не передбачено забезпечення водопостачання вулиць Гоголя, Пархоменка та Чкалова у зв’язку із обмеженням об’єму води.
Секретар Бершадської міської ради Оксана Рижавська відмітила, що звернення від Флоринського сільського голови до міської ради щодо забезпечення жителів вказаних вулиць водопостачанням від міського водогону немає.
Учасники колективного звернення також жалілися на погані дороги та відсутність освітлення.
Вислухавши людей, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов відмітив важливість даної проблеми та нагальність її вирішення. В ході спілкування, пропонувалися шляхи вирішення через написання грантових проектів, залучення коштів обласного та державного бюджету для проведення геологічних робіт. Також необхідно створити кооператив, якому передати на обслуговування нову викопану артсвердловину. З боку райдержадміністрації буде надано необхідну консультаційну допомогу та забезпечено сприяння у написанні грантового проекту.

На завершення зустрічі, очільник району відмітив, що влада завжди сприятиме  ініціативам, які виходять від самих громадян в напрямку вирішення проблем. 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації