Голова райдержадміністрації взяв участь у сесії районної ради

10 червня   2018 року в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник» відбулося пленарне засідання 20 сесії районної ради 7 скликання, у якому взяв участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. На порядок денний винесено 27 питань.  Розпочалася сесія районної ради виконанням Державного гімну України. Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу загиблих земляків у зоні АТО.
    Дискусію викликала пропозиція про   включення до порядку денного питання щодо реорганізації шкіл у с.Березівка та с. Кидрасівка, де функціонують  малокомплектні школи і є проблема якості освіти. З роз’ясненнями важливості вирішення цього питання виступила начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна, яка детально роз’яснила депутатам  необхідність проведення реорганізації, причому на сьогодні цього вимагають не лише фінансові проблеми, а насамперед якість освітнього процесу. Наведений минулорічний  приклад Вовчанської школи, дітей з якої переведено у Лісничанську школу і на сьогодні і діти і батьки задоволені.
     Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зазначив: «Дане питання потребує розгляду. Діти мають отримувати якісну освіту, навчатись у шкільному колективі, де є конкуренція і  перспективи для розвитку. Ми забезпечимо довіз учнів до шкільних закладів, буде проведений ремонт доріг, визначені маршрути руху шкільних автобусів. Ми в першу чергу маємо думати про майбутнє дітей. Це питання вже обговорюємо не вперше і лише спільними зусиллями депутатів, районної виконавчої влади, громадськості зможемо забезпечити дітям належний рівень знань».
  На підтримку цієї пропозиції виступили депутати Гончарук Т.Д. та Трохименко Є.А., але голосуванням  депутати не підтримали пропозицію для включення у порядок денний розгляд даного питання.
      Питання включені до порядку денного ініційовані для розгляду райдержадміністрацією були прийняті. Таким чином була заслухана інформація про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами в Бершадському районі;  затверджена  програма зайнятості населення Бершадського району на період до 2020 року; внесенні зміни та доповнення до програм розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року; програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки; програми «Збереження здоров’я громадян-жителів Бершадського району –запорука сталого розвитку району; програми «Електронна Бершадщина». На сесії також затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
Зі всіх питань депутати прийняли позитивні рішення.