Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі сесії районої ради

28 квітня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у роботі 10 сесії районної ради 7 скликання. На засідання прибуло 27 депутатів районної ради, депутати  Вінницької обласної ради. Також було запрошено районного прокурора та начальника Бершадського відділу Національної поліції, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників відділів та управлінь.

Перед початком сесії Михайло Бурлака запропонував присутнім вшанувати пам’ять загиблих бійців в зоні АТО та  мирних жителів хвилиною мовчання. Також на початку пленарного засідання  Михайло Григорович повідомив про кадрові зміни, які відбулися у районі: начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації призначено Людмилу Гаврилишину, начальником відділу освіти – Оксану Тартачну, головним лікарем Бершадської станції швидкої допомоги - Леоніда Ніцевича.

 Затвердивши порядок денний, до якого внесено 21 питання, депутати перейшли до їх розгляду. Зокрема, було заслухано інформацію голови  районної державної адміністрації Івана Стефанцова про здійснення районною державною адміністрацією делегованих  їй  районною радою повноважень. В своїй інформації Іван Васильович зауважив, що робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестиційних ресурсів у пріоритетні галузі економіки, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району та поліпшення добробуту та соціального захисту населення.
 Далі, зі звітом про роботу постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства виступив голова цієї комісії Василь М’ясніков.
 Депутати також заслухали  звіт директора комунального підприємства «Бершадська районна кіномережа» Олега Писанецького за 2016 та перший квартал 2017 року. Олег Митрофанович акцентував увагу присутніх на тому, що основним завданням підприємства є повне технічне переоснащення районного кінотеатру «КОСМОС» та проведення ремонтних робіт в приміщенні кінотеатру з метою надання якісних послуг в сфері кінообслуговування.

   Обговорено депутатами і ряд майнових питань, зокрема, затверджено статут комунального закладу «Бершадська районна  комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», погоджено оренду приміщень об’єктів спільної власності з ТОВ «Гарант дент». По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.
    Районні обранці внесли зміни до районних довгострокових програм, а також затвердили нові програми, а саме:
 - Про Програму безоплатної правововї допомоги населенню Бершадського району на 2017-2018 роки
 - Про  програму розвитку архівної справи у Бершадському районі на 2017-2018 роки
 - Про програму розвитку малого і середнього підприємництва Бершадського району на 2017-2018 роки
- Про програму енергозбереження у Бершадському районі на 2017-2020 роки. Активну участь у розробці та обговоренні цієї програми взяв депутат районної ради Анатолій Козоріз.
   Тривалим та дискусійним було обговорення питання порядку денного про погодження призначення на посаду директора Бершадської ЗОШ I-III ступенів №3 Острука Олександра Олексійовича. У підсумку, за результатами голосування, депутатський корпус не погодив дану кандидатуру.
   Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді та розташовані на території Бирлівської,  Джулинської, Красносільської, Лісниченської та Михайлівської сільських рад. На доопрацювання повернуто проект рішення, що стосується земельної ділянки площею 6,5 га розміщеної на території Війтівської сільської ради,  за цільовим призначенням для ведення фермерського господарства гр. Паламарчуку О.О.
   В ході роботи депутати також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, які озвучила присутнім начальник фінансового управління РДА Людмила Мазур.
   Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Михайло Бурлака подякував усім присутнім за  участь у роботі сесії та побажав гарного відпочинку на травневі свята.
 

З  офіційного веб - сайту Бершадської районної ради