Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі 14 сесії районної ради 7 скликання

14 листопада 2017 року у залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник» відбулася 14 сесія районної ради 7 скликання, у якій взяв участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.

На сесію запрошувалися депутати обласної та районної рад, голова та заступники голови райдержадміністрації, міський, сільські голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.

Засідання розпочалося виконанням Державного гімну України та вшануванням хвилиною мовчання загиблих в АТО земляків.Було презентовано систему поіменного голосування «Рада» (СПГ). Головою районної ради Михайлом Бурлакою надано роз’яснення щодо користування даною системою.
На засіданні 14 сесії 7 скликання були присутні 21 депутат районної ради, інші – відсутні з поважних причин. На порядок денний засідання виносилось 24 питання, одне з яких було знято, у зв’язку із відсутністю депутатів відповідної комісії районної ради.

Про хід виконання районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки (зі змінами), затвердженої рішенням 41 сесії районної ради 6 скликання від 16 жовтня 2015 року та стан протидії злочинності серед неповнолітніх, насильства в сім’ї, соціально-правового захисту безпритульних і бездоглядних дітей інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська.
Розглядалися питання щодо внесення змін до районних програм, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для надання в оренду, та ін. http://rada-bershad.gov.ua/novunu/pro-chergovu-14-sesiyu-rayonnoyi-rady-...

Зі всіх питань пряйнято відповідні рішення.