Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов привітав переможців та призерів учнівських олімпіад на святі "Золотий Олімп"

Вже стало доброю традицією на «Золотому Олімпі» вітати переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів-захистів науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможці природничих, народознавчих, мистецьких та технічних конкурсів Всеукраїнських та обласних олімпіад,  конкурсів, спортивних змагань.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.
Вітаючи інтелект району, Іван Васильович наголосив, що сьогоднішні перемоги та досягнення є підґрунтям для успішного майбутнього. «Ви формуєте стратегію переможця, - відмітив очільник району, - характер і вміння бути першим. Не можна навчити того, хто немає бажання. Лише той, хто розвиває свій талант, може втримати перемогу у майбутньому…Якщо  є така талановита й успішна молодь – майбутнє нашої країни у надійних руках»…Голова райдержадміністрації подякував вчителям і батькам за виховання дітей, побажав наступних перемог і успіхів у майбутньому.
Сергій Пересунько привітав присутніх зі святом та наголосив, що Бершадшина має багато талановитих дітей, якими модна пишатися. І Ці результати – це щоденна кропітка робота вчителів, учні та їхніх батьків. Він побажав подальших успіхів та творчих досягнень.
Почесними грамотами райдержадміністрації та районної  ради нагороджено 17 учнів та 3 колективи. Грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації – 44 учнів, футбольну та волейбольну команди району, хореографічний колектив будинку дитячої творчості «Міраж». Сертифікати «золотого олімпу» отримали 10 випускників; 4 загальноосвітні навчальні заклади відзначено за підготовку призерів олімпіад: Війтівська, Бершадська №1 та Бершадська №3, Флоринська ЗОШ І – ІІІст. Вдруге у номінації «Кращий фахівець» переможцем став учитель біології Війтівської ЗОШ І – ІІІст. Анастасій Демидов., а у номінації «Юне дарування – 2017» - учениця 4 класу Флоринської ЗОШ І – ІІІст.Анастасія Чорнокульська.
Факел знань на честь переможців і призерів різних рівнів олімпіад та конкурсів запалив Теслюк Владислав - учень 11 класу Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який посів ІІ місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання

Перед учасниками заходу виступили начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна, голова профспілки працівників освіти району Микола Морочинський, які вручили грамоти відділу освіти райдержадмністрації та подарунки призерам.
З вітальним словом до переможців та вдячності педагогам і керівництву району  звернувся батько  учня 11 класу Баланівської загальноосвітньої  І-ІІІ ступенів  Віталія Казміревського, який зайняв І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої академії наук, секція «Теоретична фізика», учасник Всеукраїнського етапу, учасник  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Віталій Казміревський
Учасників свята вітали хор вчителів Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІст., ансамбль «Кринички» Шляхівської ЗОШ та ансамбль  «Любава» та хореографічний колектив «Міраж» будинку дитячої творчості, ансамбль вихователів та дітей ДНЗ «Сонечко»,  хореографічний колектив Усятнської ЗОШ І – ІІ, зразковий дитячий ансамбль народних інструментів «Щедро грай» Баланівської ЗОШ І – ІІІ ст.
Випускники отримали сертифікати учасників «Золотого Олімпу» і бережливо передали палаючий факел знань наймолодшим учасникам, щоб ті несли його гідно і надалі.

Відділ організаційної роботи,інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації