Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провів особистий прийом громадян

Одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади є питання розгляду звернень та організації особистого прийому  громадян. У Бершадській райдержадміністрації систематично проводяться особисті прийоми, під час яких громадяни мають змогу звернутися до керівництва району за кваліфікованою порадою, допомогою або підтримкою.

10 серпня 2017 року головою райдержадміністрації І.Стефанцовим проведено черговий особистий прийом. До керівника району  зверталася жителька Бирлівської територіальної громади з питання щодо  сприяння у приватизації соціального житла, у якому вона проживає понад 17 років, здійснила реконструкцію та ремонт будівлі за власні кошти. 

Родина  із Флорино щиро дякувала керівнику району за сприяння у лікуванні доньки та зверталася із проханням у  отриманні дров.
Житель с. Хмарівки, депутат Джулинської ОТГ звертався із проханням заподіяти спалюванню стерні на  полях, конкретно вказавши розміри збитків, завдані його фермерському господарству. Також він підіймав питання  щодо невідвідування соціальними працівниками інваліда І групи с. Хмарівки та надання інформації про інвалідів І групи, які проживають у Бершадському районі.

Всі питання уважно розглянуті під час особистого прийому. головою райдержадміністрації у рамках наданих повноважень та діючої законодавчої і нормативно-правової бази. Із  визначеного кола проблем надано роз’яснення та висловлено рекомендації, дано доручення відповідним службам щодо їх вирішення.


Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації