Голова райдержадміністрації І.Стефанцов прозвітував про виконання в 2016 році делегованих районною радою повноважень

В ході роботи 10 сесії районної ради 7 скликання голова райдержадміністрації Іван Стефанцов прозвітував про виконання в 2016 році делегованих районною радою повноважень. Очільник району зупинився на основних питаннях, показниках та пріоритетах, важливих для забезпечення життєдіяльності району та жителів.

У ході звіту відмічалось, що забезпечуючи виконання делегованих районною радою повноважень,апарат райдержадміністрації,структурні підрозділи,служби райдержадміністрації, крім щорічної програми соціально – економічного та культурного розвитку, розробляли та вносили на розгляд ради окремі цільові програми з інших питань.Так, протягом 2016 року на території району реалізовувались заходи 25 програм серед яких: 5 в галузі освіти, 4 медицини, 3  соціальний захист населення по дві в галузі культури та місцевого самоврядування.

Також в 2016 році райдержадміністрацією на розгляд районної ради було підготовлено 85 проектів рішень та інших матеріалів.Це 63% від усіх розглянутих. Забезпечується дієвий контроль за виконанням рішень ради. Так, на постійному контролі в апараті райдержадміністрації перебуває 46 рішень.
В 2016 році ефективно використовувались природні, трудові та фінансові ресурси, що дало можливість забезпечити збалансований економічний і соціальний розвиток території району.

Також було проаналізовано показники окремих галузей, малого та середнього бізнесу, сільськогосподарських виробників та фермерів, напрямки цільового використання надходжень, контроль за їх використанням та залучення інвестицій на розв’язання поточних і перспективних завдань галузей.
Особлива увага зверталась на позитивні зміни, що відбуваються у галузях освіти, фізичної культури та спорту, культури, збереження нематеріальної спадщини, медичній галузі та соціальному забезпеченні жителів району пільгових категорій.

Завершуючи звіт, голова райдержадміністрації зазначив, зазначу, що проведений аналіз засвідчує якісну реалізацію делегованих радою повноважень визначених статтею 44  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
«Бершадська  районна державна адміністрація і надалі тісно співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та відомств, - відмітив Іван Стефанцов, - з метою, продовження роботи в напрямку збереження власного потенціалу району, відновлення процесів нарощування виробництва, стимулювання інвестиційної діяльності і, основне, недопущення зниження рівня життя бершадчан та підтримки соціально вразливих верств населення».

Він подякував за підтримку усім, хто допомагав не лише практичними діями, а й розумінням та конструктивними порадами. Також виразив свою впевненість, що саме від спільних зусиль, значною мірою залежить подальший соціально – економічний та культурний розвиток громад району.


Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації