Інформаційний розділ

Оберіть сімейного лікаря

З 1 квітня 2018 року розпочинається всеукраїнська  кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному необхідно обрати сімейного лікаря чи лікаря-терапевта та лікаря-педіатра і підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Готовність до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

розглянуто на засіданні оперативного штабу з питань організації та проведення оздоровчої кампанії -2018, під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського.
Під час засідання штабу обговорено питання підготовки до проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків, створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в пришкільних таборах.

ЗНО-2018 стартувало на теренах Бершадського району!

Сьогодні, 24 травня 2018 року в Україні  проходить тестування з української мови та літератури. Усі  257  учнів-випускників  закладів освіти району взяли участь у випробуванні. Пунктами тестування цього року в районі обрано Бершадську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бершадську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський взяв участь в обласній нараді з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку

   У зв’язку з початком оздоровчої кампанії, 23 травня  2018 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації  Андрія Гижка відбулась розширена нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку  дітей влітку 2018 року.

Обережно! «Телефонне шахрайство»

Незважаючи на значний громадський резонанс та проведену правоохоронними органами і засобами масової інформації області роз’яснювальну роботу серед населення щодо «телефонного шахрайства», цей вид злочину час від час повертається в рядки кримінальної статистики.

Поряд із поширенням випадків, коли «псевдополіцейські» пропонують перерахувати кошти для вирішення проблемних ситуацій, у яку нібито потрапили родичі, з’явився ще один вид «телефонного шахрайства».

Проведено інформаційно-просвітницький захід:«Сімейний патронат. Швидка сімейна допомога»

Бершадський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує проведення інформаційної кампанії щодо пошуку та підбору кандидатів у патронатні вихователі. Так, нещодавно було проведено інформаційно-просвітницький  захід  для жителів Баланівської громади на тему: «Сімейний патронат. Швидка сімейна допомога». Від фахівця із соціальної роботи Бершадського РЦСССДМ, Шумейко Н.В.

Президент запровадив День морської піхоти України 23 травня – Указ

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області підписав Указ «Про День морської піхоти України». Документом затверджується свято – День морської піхоти України, яке буде відзначатися щорічно 23 травня.

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

Із середини квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

 

Зокрема, компенсації виплачено в обсязі:

⦁ 2,6 млн грн. – домогосподарствам, які утеплювали приватні будинки;

Гриби можуть бути небезпечними для здоровя.

          Гриби – це поживний продукт харчування, але вони можуть бути небезпечними і призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та важкі метали, які містяться в грибах.
      Щорічно на території області реєструються отруєння дикорослими грибами. В 2017 році в області зареєстровано 38 випадків отруєнь дикорослими грибами із 62 постраждалими.

Оголошується прийом документів для розгляду від претендентів на навчання за кошти районного бюджету, відповідно до завдань та заходів районної Програми «Місцевих стимулів

Згідно з  Положенням, затвердженого рішенням 16  сесії районної ради 7 скликання від 16 лютого 2018 року, оголошується прийом документів для розгляду від претендентів на навчання у Бершадському медичному коледжі та  Вінницькому Національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова на контрактній основі за кошти районного бюджету відповідно до завдань та заходів районної Програми «Місцевих стимулів».

Сторінки