Флоринські юні лісівники гідно представили Вінниччину на турнірі у Харкові

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства велику увагу приділяє розбудові та роботі учнівських лісництв. Школярі займаються науково-дослідницькою роботою, розвивають практичні навички у лісогосподарській діяльності, здійснюють еколого-агітаційну роботу. Вагому підтримку від своїх наставників, лісівників ДП «Бершадський лісгосп» мають учнівські лісництва «Юні друзі лісу» (Сумівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Зелений світ» (Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Вихованці учнівського лісництва «Зелений світ» входять до складу агітбригади школи «Екосіті». Вони є активними учасниками та неодноразовими призерами всеукраїнських та обласних конкурсів, форумів, турнірів. Днями команда Флоринської ЗОШ взяла участь у ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних географів у Харкові. До складу команди ввійшли Андріанна Кельман, Марія Костенюк, Ярослава Роскіш та Інна Рудь. Дівчата представляли Вінницьку область і були єдиною командою, сформованою із учнів однієї, до того ж сільської школи, серед 24 збірних команд Волинської, Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Одеської, Херсонської, Харківської, Чернівецької областей, Дніпра та Кропивницького.

Змагання проводилися у формі рольової гри. Команди виступали у ролях доповідача, опонента, рецензента і спостерігача. що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях. У ході гри учасникам довелося дискутувати навколо таких понять як «урбанізація», «теорія нової урбаністики»,  «старіння нації», «міграційна криза у Європі». Кожна команда готувала свій  проект на тему: «Історія розвитку засобів і способів орієнтування людини в просторі від знаходження найпростіших орієнтирів до використання GPS».

Кманда «Екосіті» посіла четверте місце, отримала диплом лауреата турніру, диплом у фінальному етапі за командну гру. Капітан команди Інна Рудь відзначена дипломом в особистій першості.

Команда вдячна своїм наставникам за надану допомогу в організації поїздки, адже завдяки цій підтримці юні захисники лісу та навколишнього середовища мають можливість показати свої досягнення на державному рівні, обмінятися досвідом. Це вагомий внесок у формування гідної лісівничої зміни.