Достовірно заповнена декларація запорука правильності призначення житлових субсидій

Відділом державних соціальних інспекторів 6 серпня 2018 року було проведено аналіз 114 призначених субсидій (травень - липень 2018 року) в Війтівській сільській раді. В ході аналізу проводилась звірка складу сім’ї отримувачів житлових субсидій з погосподарськими книгами. За результатами проведеної роботи було підтверджено правильність заповнення сто одинадцяти декларацій та виявлено надання неповної/ недостовірної інформації у трьох випадках.
Заявникам, що подали невірно заповнену декларацію відділом грошових виплат та компенсацій припинено надання житлової субсидії.
          Нагадуємо!
Громадяни несуть відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру. Зокрема, статтею 190 Кримінального кодексу України  передбачена кримінальна відповідальність за заволодіння чужим майном шляхом обману або зловживання довірою та цивільно-правова відповідальність у вигляді відшкодування заподіяної шкоди державі.