До Уваги виборців сіл Шляхова, Теофилівка, Завітне, Тирлівка, с-ще Кавкули!

ЦВК своєю Постановою №164 від 18 серпня 2017 року призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші місцеві вибори до Шляхівської об’єднаної територіальної громади.
З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:
- особисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м. Бершадь, вул.Героїв України,22. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-11-41. 
- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет  за прямим посиланням https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN .Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру. Про результат проведеної перевірки також буде направлене повідомлення на вказану електрону пошту

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА