До уваги одержувачів житлових субсидій!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», та внесеними змінами постановою КМУ №106 від 28.02.2015 року «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», управлінням соціального захисту населення  райдержадміністрації проводиться перерахунок субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на неопалювальний період.
З настанням опалювального періоду субсидія для  5754 сімей підлягає перерахунку на оплату житлово-комунальних послуг.  Важливо зазначити, що управлінням соціальної та молодіжної політики призначення та перепризначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг проводиться без особистого звернення громадян. Для виконання даної роботи   подано та отримано запити до організацій – надавачів послуг по кожній сім’ї,   запити до сільських рад  про склад зареєстрованих в житловому приміщенні осіб та запит до ДФС   про доходи членів сім’ї.
                Відповідно до постанови КМУ від 26.10.2016 № 745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України» кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Для своєчасного призначення житлової субсидії домогосподарствам, в яких зареєстровані та проживають діти, які досягли вказаного віку, необхідно подати відділу грошових виплат та компенсацій дані дитячих паспортів.
Субсидія призначається лише після отримання необхідної, а  найголовніше, коректної інформації.

Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації