До уваги одержувачів субсидії!

 
Відповідно до п. 12. постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 року №609 «Про внесення змін до деяких  постанов Кабінету Міністрів України» субсидія    для   відшкодування   витрат   на   оплату житлово-комунальних     послуг     призначається    виходячи    із середньомісячного  сукупного  доходу  осіб,  зазначених у пункті 7 цього  Положення, за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю,  з  якого  призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - виходячи  з  розміру доходу за попередній календарний рік.
      Під  час  призначення  субсидії  для  відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період у травні для домогосподарств,  які  отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються  доходи  за  третій - четвертий квартали попереднього року.  
     Розрахунок   субсидії   на   опалювальний   сезон   у  жовтні здійснюється  на  підставі  доходів  за  перший  - другий квартали поточного  року.  {  Пункт  12  доповнено  новим  абзацом згідно з Постановою КМ N 609.
     У  разі  коли  на  час звернення за призначенням субсидії для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг особа є непрацюючим  пенсіонером,  який  декларує відсутність в останньому місяці  періоду,  за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії,  до  її  середньомісячного  сукупного  доходу враховується
розмір  пенсії  за  такий  місяць. 
        Управління  соціальної та молодіжної політики