Делегація молоді Бершадщини взяла участь в обласному молодіжному форумі "Вінниччина молодіжна – ініціюй і дій!"

Бершадщина  делегувала своїх молодих представників  на обласний форум у складі чотирьох осіб: Василь Андрейцов, Дар’я Цимбалюк, Віталіна Синявська та Олексій Юзьков.
Обласний форум проходив із  6 по 8 липня  та  згуртував  роботу   учасників   п’яти  груп, які працювали  над розвитком уявного  містечка  Янгтаун. У перший день представники з різних районів, міст обласного значення визначили пять основних сфер життєдіяльності Янгтауну: економіка, екологія, освіта, охорона здоров'я та культура. Основну увагу було акцентовано  на загрозах та викликах сьогодення у цих сферах.
Урочисте відкриття Форуму відбулось за участю директора  Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Наталі Заболотної, яка привітала учасників та наголосила на важливості участі молоді у подібних заходах, так як вони  допомагають краще розуміти потреби сучасної молоді та враховувати їх при підготовці до наступних заходів.
День 6 липня став найнасиченішим для учасників Обласного молодіжного табір-форуму за кількістю цікавих та знаменитих людей.
Учасники форуму "Вінниччина молодіжна – ініціюй і дій!" зустрілись з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм, який презентував сучасну ділову настільну гру "Світ громад".  Губернатор поспілкувався з учасниками про проблеми Вінниччини, які існують сьогодні,  та пошук кроків для їх вирішення.
Розпочавши другий день молодіжного табору-форуму зарядкою та сніданком,  учасники продовжили розпочату першого дня роботу у групах по «Розвитку деякого міста Янгтаун», здійснюючи пошук шляхів вирішення викликів у визначених сферах життєдіяльності.
Після проробленої роботи усі мали змогу поспілкуватись із заступником Міністра молоді та спорту України – Олександром Яремою. Зустріч пройшла у невимушеній дружній атмосфері. Усі бажаючі мали змогу задати шановному гостю запитання, що хвилюють молодь, а гість із радістю на них відповідав.
Стомлених, але щасливих учасників чекав іще один сюрприз - приїзд Івана Козака, відомого як Jozzz, який є півфіналістом Чемпіонату світу в Угорщині, срібним призером чемпіонату України з хіп-хопу, бронзовим призером в хіп-хоп-дуетах, суддею від України Чемпіонату світу з хіп-хопу «Hip Hop International» та керівником студії сучасних танців «3Z» у Вінниці. Jozzz розповів про історію особистого успіху, про  досягнення і поразки, і дав декілька корисних порад для учасників. Під час зустрічі з Іваном усі мали змогу послухати різноманітні історії з життя гостя, задати свої запитання, повеселитись, та весело і з користю провести час. День виявився насиченим, повним вражень, емоцій та нових знань
Справжнім сюрпризом став приїзд на захід Віктора Бронюка та Олександра Теренчука (Alexandr Terenchuk). Лідер гурту "ТІК" розповів про свій шлях до великої сцени, а Олександр згадав часи, коли виступав у КВН у складі команди "Вінницькі перці" та історію створення таких проектів,  як "Ліга сміху", "Країна У", "Ігри приколів", "Одного разу під Полтавою". Учасники настільки захопились спілкуванням, що не могли відпустити гостей та знаходили ще безліч питань, на які хотіли отримати відповідь.
Ввечері на учасників форуму чекало Свято Івана Купала, плетення вінків, запуск їх на воду, танці, пісні та інші розваги, які завершились Купальською ватрою.
Обласний форум "Вінниччина молодіжна – ініціюй і дій!" завершився 8 липня.  В рамках Програми Обласного молодіжного табору-форуму здійснено  низку розвиваючих тренінгів, які  стануть корисними  кожному учаснику у  подальшому житті, сприятимуть розвитку особистісних компетенцій. Також  заходи включали цікаву спортивну програму, дебати та багато несподіванок для учасників.