Цьогоріч переможцями 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад стали 20 проектів

        У 15 -му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад прийняли участь 23 сільських ради, міська рада та об'єднані територіальні громади нашого району.
        На конкурс було підготовлено та подано п'ятдесят проектів, двадцять з яких визнано переможцями. Найвищу бальну оцінку отримали проекти Флоринської, Поташнянської, Тернівської, Красносільської Пятківської сільських рад, Бершадської районної ради. Красносілка і Поташня мають по два проекти перемжці.  По одному проекту з Бершадської міської ради, Тернівської, П'ятківської, Війтівської, Голдашівської, Маньківської,  Бирлівської, Великокиріївської, Лісниченської, Михайлівської та Флоринської сільських рад, також два проекти з Шляхівської ОТГ та один з Джулинської ОТГ.
        На реалізацію проектів-переможців з обласного фонду конкурсу буде залучено 1,6 млн. грн. в тому числі  382,0 тис.грн. на екологічний напрямок.
        Об'єднані територіальні громади з загальної суми виділених коштів отримають 185,1 тис.грн., в тому числі 55,00 тис.грн. на реалізацію проекту по екологічному напряму.