Бершадщина: підсумки тижня, що минув

«Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій».
Минулого тижня на базі Голдашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар педагогів-організаторів на тему:«Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій», метою якого було патріотичне виховання підростаючого покоління, формування національної свідомості та любові до родини, рідної землі, народу, держави. Навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову державу.
http://rdabershad.gov.ua/news/seminar-pedagogiv-organizatoriv-na-bazi-go...


Міжрайонні змагання з міні-футболу.
4 лютого 2018 року команда юнаків Дитячої юнацької спортивної школи м. Бершаді  взяла участь у міжрайонних змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 р.н.
http://rdabershad.gov.ua/news/yuni-bershdaci-vzyaly-uchast-u-mizhrayonny...


«Об’єднаймося ж, брати мої!».
Відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
http://rdabershad.gov.ua/news/vidbuvsya-iii-etap-vseukrayinskogo-konkurs...


Засідання організаційного комітету.
Перший заступник голови райдержадміністрації  провів засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню заходів з нагоди відзначення на Бершадщині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29 річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан та Дня Героїв Небесної Сотні.
http://rdabershad.gov.ua/news/obgovoreno-plany-provedennya-vshanuvalnyh-...

Про  зустріч директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи з в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.
Одним з пріоритетних завдань сучасної освіти на шляху реформування є створення опорних шкіл, оскільки це крок до вдосконалення якості та доступності середньої освіти. Мова йде не про закриття шкіл, а про створення і розвиток належної мережі навчальних закладів. Володимир Володимирович наголошував на важливості формування професійного педагогічного середовища. У діалозі обговорювались питання матеріально-технічної бази опорних шкіл, робота закладів освіти в умовах децентралізації та про професійної орієнтації учнів, функціонування навчальних закладів у період реформування освіти
http://rdabershad.gov.ua/news/zustrich-dyrektoriv-shkil-ta-zastupnykiv-z...


В університеті  третього тисячоліття.
Завдяки співпраці територіального центру з директором Бершадської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Погончиком Григорієм Олексійовичем та вчителем інформатики Олійником Олександром Івановичом розпочато навчання з людьми старшого віку, які виявили бажання йти в ногу з часом – втілювати у житті новітні технології: користування планшетом, комп’ютером, мережею Інтернет, мобільним телефоном.
http://rdabershad.gov.ua/news/zanyattya-z-informaciynyh-tehnologiy-v-uni...


Перспективи організації громадських робіт у 2018 році в ОТГ.
07 лютого 2018 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бершадського районного центру зайнятості Ірина Свиридовська та провідний фахівець з профорієнтації Людмила Жданович відвідали Шляхівську та Джулинську сільські об’єднані територіальні громади. Мета візиту – перспективи організації громадських робіт у 2018 році, спільні дії об’єднаних громад та центру зайнятості у питаннях розвитку малого підприємництва у сільській місцевості, наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до сільського населення.
http://rdabershad.gov.ua/news/pro-vidviduvannya-obyednanyh-terytorialnyh...


Обласна селекторна нарада.
Перший заступник голови райдержадміністрації  та члени оперативного штабу взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації з питання вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у зв'язку з погіршенням погодних умов, яку проводив голова облдержадміністрації Валерій Коровій. За інформацією центру з гідрометеорології на території Вінницької області очікуються складні погодні умови протягом 8-9 лютого 2018 року (сильний сніг, мокрий сніг, місцями хуртовини, місцями ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, місцями посилення вітру 15-20м/с.). Все це можна призвести до порушень руху транспорту , роботи ліній електромережі та виникненню надзвичайних ситуацій.
http://rdabershad.gov.ua/news/zasidannya-operatyvnogo-shtabu


У Яланецькій сільській раді... .
     проведено вивчення стану справ щодо виконання районної програми «Захистимо дитинство» на період 2016-2020 роки» та надано методичну допомогу щодо підготовки документів на присвоєння багатодітним матерям почесного звання України «Мати-героїня».
     З’ясовано, що на території Яланецької сільської ради проживають 1915 осіб. З них: жінок – 1068, молоді до 35 років – 396. Загальна чисельність дитячого населення віком від 0-17 років – 266 дітей та підлітків. На території сільської ради проживає 11 багатодітних сімей, 22 малозабезпечених родини з дітьми до 17 років, сімей, в яких проживають діти з  інвалідістю - 8, сімей опікунів -1.
http://rdabershad.gov.ua/news/pro-stan-vykonannya-rayonnoyi-programy-zah...


Обстежено матеріально — побутові  умови проживання.
Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики 08.08.2018 року було здійснено обстеження матеріально - побутових умов проживання 2 внутрішньо переміщених сімей та 2 багатодітних сімей Яланецької сільської ради.
http://rdabershad.gov.ua/news/vyvchennya-stanu-sprav-upravlinnyam-social...


Засідання ініціативної групи.
8 лютого 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.
http://rdabershad.gov.ua/news/vidbulosya-zasidannya-iniciatyvnoyi-grupy-...