Інформаційний розділ

Бершадщина запрошує

Вітання керівництва району з Днем Соборності України

 Шановні жителі Бершадщини! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!
22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності.

Реформи для водіїв

2018 рік стане роком зміні для водіїв. І доволі значним. Зокрема, йдеться про фото - і відеофіксацію порушень ПДР, обмеження швидкості руху в населених пунктах з 60 до 50 км/год, збільшення штрафу за керування транспортним засобом без прав в 20 разів і встановлення дворічного терміну водійського посвідчення, отриманого вперше.
Тепер водії знову отримуватимуть "листи щастя".
Також у Міністерстві внутрішніх справ посилили відповідальність за керування автомобілем у нетверезому стані.

Патріотична бесіда "Свобода. Соборність. Єднання"

 Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Україна! Скільки глибини в цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки.

Виступ Президента України Петра Порошенка на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки

«Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу…».

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка… і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.

Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

На Вінниччині епідемії кору немає

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Як зазначається, з початку року на території Вінницької області зареєстровано 13 випадків захворювання кором, в тому числі 7 випадків серед дітей. Госпіталізовано 9 осіб, із них 4 дитини. Фахівці зазначають, що епідемії немає, підйом захворюванності є прогнозованим, який стається кожні 5-7 років.

На Бершадщині відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України, у яких взяли участь  голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака, заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський працівники райдержадміністрації та структурних підрозділів, громадських організацій, вчителі – історики, представники трудових колективів.

Керівники району оглянули тематичну виставку з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака оглянули  виставку з нагоди Дня Соборності України «Соборність, єдність, неподільність», розгорнуту працівниками районної бібліотеки.

Про засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ, на якій розглянуто три проекти рішення розроблені фінансовим управлінням, зокрема  :
- проект рішення про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за 2017 рік
- про внесення змін до районного бюджету 2017 року згідно розпоряджень голови райдержадміністрації
- про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Головне завдання: забезпечення реалізації державної соціальної та молодіжної політики в районі

Начальник управління соціальної та молодіжної політики Людмила Гаврилишина презентувала Карту цілей і пріоритетів управління на нараді у райдержадміністрації.

Сторінки