Інформаційний розділ

Події тижня, що минув

Філія Вінницького медичного коледжу.

Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Василя Думанського в м. Бершадь

Стан автомобільних доріг міста поступово покращується. На сьогоднішній день завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці В. Думанського. Основною метою реалізованого є покращення якості дорожнього покриття проїзної частини одного із об’єктів  загальної інфраструктури міста, створення належних умов для руху транспорту.

Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік

Міністерством фінансів України розпочато підготовчий процес до складання місцевих  бюджетів на 2019 рік.
Особливості формування дохідної частини місцевих бюджетів визначені змінами до Податкового кодексу України.
Видаткова частина розраховуватиметься, насамперед, виходячи із розміру мінімальної заробітної плати на 2019 рік в сумі 4173 грн., росту видатків на комунальні послуги та енергоносії, в середньому , на коефіцієнт 1,1.

АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР'ЯН!

    Амброзія полинолиста - однорічна яра рослина, за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва - полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 2-2,5 метрів, а коріння заглиблюється до 4 метрів. Стебло і листя опушені. Квітки жовтого кольору, зібрані в колосоподібні суцвіття на вершинах гілок. Насіння амброзії -несправжній плід обернено яйцеподібної форми з 5-10 шипами навколо верхньої частини і одним більшим в центрі.

«Впровадження медреформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе», — Геннадій Зубко

Реформа сільської медицини, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, є сьогодні дуже вчасною і актуальною. Вона входить у загальний пакет реформування всієї медичної галузі України. Ця ініціатива у першу чергу вирішує питання підвищення якості охорони здоров’я на первинному рівні в сільській місцевості, де проживає 33% українців. Вся медицина починається з первинки.

Які компетентності, знання та вміння повинен мати вчитель початкових класів – затверджено перший в Україні професійний стандарт

Професійний стандарт вчителя початкових класів став першим профстандартом в Україні, який затвердили на національному рівні. Він був розроблений МОН спільно з представниками освітянської спільноти та педагогічних вишів.

Міністерство соціальної політики затвердило стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», оприлюднивши його в відповідному реєстрі https://www.msp.gov.ua/news/15747.html.

Керівництво району і міста привітали з 90-літнім ювілеєм Бориса Артемовича Морозюка

Сьогодні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко привітали із 90-річним ювілеєм Дня народження ветерана війни та праці  Морозюка Бориса Артемовича.

Пенсійний фонд України інформує

Усі пенсіонери, що отримують пенсійні виплати через Ощадний Банк, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення
Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний Банк України мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).
ЕПП — це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

З 1 вересня породіллям у пологових будинках видаватимуть спеціальні пакунки малюка

На Бершадщині пакунок малюка  готуються отримати 28 родин, які очікують поповнення.
      З 1 вересня 2018 року при народженні дитини кожна родина буде отримувати від держави спеціальний дитячий набір. У світі його називають «бейбі-бокс»,  в Україні це буде «пакунок малюка», який надаватиметься  додатково до грошових виплат при народженні дитини. Таким чином, держава намагається попередити  бідність та ранню дитячу смертність.

Очільники району оглянули хід реалізації проекту реконструкції водогону у Війтівці

Сьогодні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради  Михайло Бурлака оглянули хід проведення робіт по реалізації проекту з реконструкції водогону у с.Війтівка.

Сторінки