Інформаційний розділ

Бершадці в скорботі вшановують память жертв війни в Україні

22 червня 2018 року у Бершаді відбувся мітинг скорботи і  вшанування  пам’яті жертв війни в Україні, у якому взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський,  заступник міського голови Віталій Синявський, представники ветеранських та громадських  організацій,  трудових колективів міста.

Еко-фестиваль «Skyline» - підготовка триває

За участю першого заступника голови  райдержадміністрації Володимира Ольшевського, відбулося  засідання оргкомітету з питань підготовки до  еко – фестивалю «Skyline»,  яке цього разу пройшло на місці проведення заходу – парк відпочинку «Анталька».

Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу «Мистецтво оригамі»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.03.2018 №139 «Про проведення обласної виставки-конкурсу «Мистецво оригамі» на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею була проведена виставка-конкурс «Мистецтво оригамі».
        На виставку було представлено 170 експонатів з 34 закладів позашкільної освіти області. Виставка проходила у п’яти розділах: традиційне оригамі, модульне оригамі, вироби в техніці кірікомі, гофрування, сувеніри з елементами оригамі, квілінг.

Літня оздоровча кампанія 2018 року триває

      Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної про-грами «Захистимо дитинство» на період 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням 41 сесії районної ради  6 скликання від 16.10.2015 року, в районі прийнято ряд заходів щодо орга-нізації та проведення оздоровчої кампанії у 2018  році.

До уваги батьків: «Збереження життя і здоров'я дітей – головний обов'язок дорослих»

Літні канікули –cвято і відпочинок для дітей і додаткові турботи для дорослих. Добре, якщо відпочинок дитини завчасно спланований: літній шкільний табір, оздо-ровчий дитячий санаторій, відпочинок на селі у бабусі або з батьками на морі.
А якщо ні? Тоді до повсякденних батьківських турбот додається ще одна – сама головна і найважливіша: як забезпечити безпеку сина чи доньки? Ця проблема не виникає раптово, вона існує завжди. Адже ми всі знаємо, які не-безпеки можуть стерегти наших дітей на вулиці.

Підготовка до осінньо- зимового періоду 2018-2019 років

Про рівень виконання плану заходів з підготовки підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2018-2019 років, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 травня 2018 року за № 227, йшлося на засіданні оперативного штабу.

Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.03.2018 №139 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»  на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею була проведена виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».
      Виставка-конкурс проводилась з метою залучення дітей до декоративно-ужиткового мистецтва, підведення підсумків роботи гуртків та творчих об’єднань учнів даного напрямку.

Нова українська школа в дії

19 червня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся обласний форум початкової освіти: «LEADFEST: Нова українська школа в дії ».
Район представляли  методист РМК Савчук Г.С. та вчителька початкових класів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Круковська Н.Ю.

Сторінки