Майдан Гідності

Спогади про Майдан

Роздумуючи над темою наступної статті, вирішив поділитися своїми враженнями від перебування на Майдані. Ранок 13 грудня – метро, Майдан Незалежності. Зі сцени лунає проповідь священика Київського патріархату, люди переважно слухають, усі патріотично піднесені, впевнені у перемозі. Зустрічаюся з друзями із спільноти Рух Назаретських Родин, фотографуємось біля «елки» і йдемо шукати намет – капличку, щоб почати день із спільної Літургії.

Плекаймо грані гідності християн (звернення ради церков при райдержадміністрації)

На спільних зустрічах Рада Церков при Бершадській райдержадміністрації намагається побачити події Майдану через призму Божого слова. Революція Гідності вже змінила життя мільйонів українців. Україна  стала іншою. В часі Майдану відбулося велике духовне навернення народу, багато людей переосмислили своє життя. На думку учасників ради Церков існують грані життя віруючих,  які потрібно використовувати і плекати:

Революція гідності у серцях бершадців

Маковська Любов Андріївна народилася в 1952 році в місті Бершадь. Бухгалтер за освітою, закінчила Миколаївський торговий технікум. Нині на заслуженому відпочинку, але не стоїть осторонь подій в Україні – вона справжня революціонерка, адже про події Майдану знає не лише з телебачення. Після перших пострілів у мирних людей у Києві, почувши, що потрібні ліки пораненим, не роздумуючи поїхала в столицю,

МАЙДАН ГІДНОСТІ ФОТО&СПОГАДИ Громадський Простір-2014

Фото, яскраві спогади, думки, меседжі – це все те, що нам зараз, важливо згадати, відтворити, зафіксувати, звізуалізувати, поділитись... Цей альбом не просто дань пам’яті, добірка фото, а важливе повернення туди і тоді, аби віддати шану Героям, провідчувати силу кожного не бути байдужим. Тут відтворено фотокадри, зроблені командою Громадського Простору у ключові моменти нашої Революції Гідності, а також рефлексії, спогади людей, які були поруч на Майдані, з ким спільно включались на допомогу Майдану, з ким ми комунікували і підтримували один одного в ті дні.