Визначено переможців ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2014 році

Організаційним комітетом ІІ туру Конкурсу у Вінницькій області визначено переможців і лауреатів серед державних службовців Вінницької обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій Вінницької області.

Котрий рік поспіль переможцями та лауреатами Конкурсу стають керівники та спеціалісти Бершадської райдержадміністрації.
За результатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» бершадчани знову показали високі результати. Так, головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА Руслана Руденко стала переможцем у номінації «Кращий спеціаліст», а начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Бершатської РДА Людмила Кухар – лауреатом у номінації «Кращий керівник».
Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені фахівці, духовно багаті і високоосвічені люди, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.
Щиро вітаємо переможців і бажаємо невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу. Нехай і надалі професіоналізм, наполеглива праця та відданість справі сприяють розвитку України як демократичної європейської держави. Нехай кожен день життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Відділ організаційно-кадрової роботи РДА