Підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Щорічно в Бершадській райдержадміністрації проводиться І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

В конкурсі взяли участь 9 державних службовців, які проходили комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, практичного завдання щодо складання ділового документу, практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером.
За результатами оцінювання визнано переможцями:
в номінації «Кращий керівник»
- Папушу Сергія Васильовича – начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та
-  Козлову Надію Анатоліївну – заступника начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА
в номінації «Кращий спеціаліст»
- Цимбалюк Світлану Федорівну – головного спеціаліста відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації
- Вітковську Інну Володимирівну – провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА.
Лауреатами конкурсу визнано:
в номінації «Кращий керівник»
     -  Письменюка Олександра Петровича  – завідувача сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації
     - Грабчак Тетяну Василівну - начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА.
в номінації «Кращий спеціаліст» - 
- Швидку Наталію Сергіївну – адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг  райдержадміністрації,
- Маснюк Таїсу Іванівну – головного спеціаліста відділу діловодства, контролю документів та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації 
- Дашковську Зою Василівну – провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації.

Голова Оргкомітету Конкурсу  Ольшевський В.Е. привітав квітами переможців та лауреатів І  туру конкурсу «Кращий державний службовець». Відзначення відбулось завдяки підтримці профспілкових комітетів райдержадміністрації та управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.
Переможці будуть приймати участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проходитиме у місті Вінниця.

Організаційний комітет конкурсу
«Кращий державний службовець»
Бершадської районної державної адміністрації