Вітання Президента України з нагоди Дня молоді

Щиро вітаю вас із Днем молоді – святом юності, надій і натхнення.

Молодість – прекрасна й відповідальна пора для пізнання нового та відкриття незвіданого, досягнення перших вагомих успіхів.

Приємно, що саме юнаки й дівчата своїми здобутками будують майбутнє Української держави. Упевнений, що ніхто, крім вас, краще не створить життєвий простір, тому що ви є реформаторами, ентузіастами та професіоналами своєї справи.

Ми одержали безвізовий режим до країн Шенгенської зони, продовжуємо здійснювати реформи, щоб поглибити інтеграцію України до країн Європейського Союзу та розробити перспективи у сферах культури, освіти, науки, а також відкриваємо нові можливості для всіх українців.

Нині, коли йде боротьба з російським агресором, сотні тисяч молодих українців зі зброєю в руках захищають не лише незалежність і суверенітет нашої країни, а й безпеку всієї Європи.

Як Президент України я й надалі докладатиму зусилля, щоб разом із вами знаходити ефективні рішення у реалізації державної молодіжної політики, створювати умови для самореалізації особистості, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, діяти задля нашої країни та її європейського вибору.

Бажаю усім вам миру, щасливої долі та здійснення мрій і сподівань.