Будемо пам'ятати подвиг, що дав життя наступним поколінням, - Прем'єр-міністр під час зустрічі з ветеранами СКМУ

 

Ми пишаємось тими, хто приніс мир світові та Україні у Другій світовій війні. Про це сказав Глава Уряду Володимир Гройсман під час традиційного привітання з Днем перемоги у Другій світовій війні ветеранів-працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«На жаль, в 2014 році ми почали писати нові сторінки боротьби, українці гідно стали на захист рідної землі. В ці часи випробувань дуже важливо пам’ятати подвиг ветеранів Другої світової війни, завдяки якому змогли жити багато наступних поколінь. Зараз наше завдання - бути гордістю своїх дідів. Пам’ятати всіх тих, хто не повернувся і віддав своє життя для наступних поколінь», - сказав Володимир Гройсман.

Зазначимо, у державному бюджеті на 2018 рік передбачається 1,3 млрд грн на разову грошову допомогу ветеранам війни та учасникам бойових дій. В залежності від категорії допомога сягатиме 3 685 грн.

Також у 2018 році відновлено програму з придбання житла для сімей загиблих та осіб з інвалідністю 1-2 групи з числа учасників бойових дій на території інших держав.