ЗВЕРНЕННЯ до представників релігійних конфесій, що здійснюють свою діяльність на території району

Люди, незалежно від віросповідання, кольору шкіри та політичних переконань — рівні у своїх правах. Вибір — особиста справа кожного, а релігія — один з таких важливих життєвих виборів. Релігій існує безліч, втім всі мають однакову місію — об'єднувати навколо себе людей. Сьогодні, як ніколи, маємо потребу в об’єднанні, в взаєморозумінні, в єдності. Районна влада докладає та докладатиме всіх зусиль задля збереження миру і дотримання міжконфесійного порозуміння на території нашого району. Ми з  шаною і повагою ставимося до діяльності кожної релігійної конфесії.В минулому році, керівниками різних конфесій та релігійних організацій, було прийнято рішення щодо необхідності створення Ради Церков та релігійних організацій при Бершадській районній державній адміністрації як міжконфесійного консультативно-дорадчого органу.  Рада Церков та релігійних організацій створена з метою об'єднання зусиль релігійних організацій з питань національно-духовного відродження України, запровадженню міжконфесійного діалогу, збереженню толерантних взаємин, миру та порозуміння у релігійному середовищі. При формування складу Ради жодній із релігійних конфесій не було відмовлено у входженні до її складу. Релігійні конфесії які, за своїм переконанням, не ввійшли до складу Ради, постійно запрошуються на її засідання. Районна влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства та до всебічної підтримки релігійних громад.
Звертаємось до представників релігійних конфесій, що здійснюють свою діяльність на території району, не створювати напругу серед мешканців району, утримуватися від поширення неправдивої, недостовірної та часом провокаційної інформації на релігійну тематику. Застерігаємо вас від  дій  які можуть  призвести до посилення поділу та як наслідок, привести до вкрай небезпечного суспільного протистояння на релігійному ґрунті.
У ці тяжкі, але сповнені надії для України часи, просимо усіх віруючих  продовжувати молитви про мир у державі, про зупинення кровопролиття, про перемогу правди, утвердження справедливості та свободи. Сподіваємося, що з Божою допомогою мир, порозуміння та процвітання повернуться на українську землю.

Голова райдержадміністрації                              Голова районної ради

І. Стефанцов                                                                 М. Бурлака