Засідання громадської ради

22 червня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.На засідання прибув 21 член громадської ради.Також були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, члени громадської організації воїнів – інтернаціоналістів.
Розпочавши засідання, учасники вшанували пам’ять жертв Другої світової війни хвилиною мовчання.
На порядок денний виносилися питання інформування голів комісій про роботу та обговорення питання звернення до голови райдержадміністрації щодо  створення робочої групи для проведення інвентаризації  землі в міській та сільських радах. Також обговорювалися організаційні питання  роботи громадської ради.
По першому питанню заслухали голів комісій громадської ради, які надали інформацію про свою роботу та  питання, які розглядалися і опрацьовувалися членами комісій. Було прийнято рішення щодо підготовки та проведення засідання круглого столу за участю спеціалістів структурних підрозділів із піднятих питань.
По другому питанню  Анатолій Івасик зачитав відповідне звернення. Про роботу влади з даного питання інформацію до відома присутніх довів Володимир Ольшевський, який наголосив, що групу по інвентаризації земель створено. Крім того, кожна сільська рада має інформацію  по землях запасу та резерву в межах населених пунктів.
Сергій Пересунько запропонував представникам даних громадських організацій брати участь у сесіях сільських рад, зв’язавшись попередньо із сільським головою. Наголошувалось на тому, що громадські організації учасників АТО та воїнів – інтернаціоналістів мають спільно вирішувати питання щодо надання земельних ділянок членам громадських організацій.
Секретар громадської ради                        Галина Іванченко