Відбулося засідання Ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації

У роботі Ради церков та релігійних організацій, засідання якої відбулося 30 серпня 2016 року, брали участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керівник апарату Тетяна Гресько, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Руслана Руденко, а також адміністратор релігійної громади м.Бершадь Української Греко-Католицької церкви о.Михайло Будник, благочинний Української Православної Церкви Київського патріархату о.Ростислав, настоятель Римсько-Католицької Парафії св. Станіслава Олександр Новосельський, голова Пилипонівської старообрядницької релігійної громади Покрова Пресвятої Богородиці Руської православної старообрядницької церкви Павло Глазов, голова Бершадської іудейської громади Єфим Вигоднер.
 У ході засідання розглядалося питання стану роботи щодо налагодження державно-церковних відносин та збереження толерантних взаємин, миру та порозуміння у релігійному середовищі райну. Зокрема, голова РДА Іван Стефанцов акцентував увагу на тому, що  сьогодні церква і влада має продемонструвати конструктивний діалог, а релігійні організації зберігати баланс міжконфесійного порозуміння.
Також на порядок денний засідання було винесено питання обрання голови Ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації на період наступного року, якого у відповідності до Положення про Раду Церков обирають терміном на один рік. 

Голова ради церков та релігійних організацій о.Михайло Будник інформував про заходи, проведені протягом року, подякував кожному представнику за співпрацю у напрямку духовної єдності та спільних справ. За результатами голосування головуючим на новий період було обрано пастора Християнської Євангельської Церкви Живого Бога м.Бершадь Ігоря Нагорнюка.

У ході засідання обговорювалися механізми участі Ради Церков у публічних спільних заходах, було запропоновано ввести у практику роботи офіційні письмові запрошення релігійним конфесіям для участі у державних заходах, а також представники дорадчого органу визначилися із плануванням роботи Ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації у 4 кварталі 2016 року - наступне засідання вирішили провести 4 жовтня 2016 року.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації