Відбулося засідання громадської ради при Бершадській РДА

20 жовтня 2016 року об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.На засідання прибули 19 членів громадської ради. У засіданні взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько. На порядок денний виносилися наступні питання:
1) Звіт голови та заступників голови громадської ради про організацію роботи громадської ради за період перебування на посаді.
2) Звіт членів експертної комісії.
3) Напрацювання пропозицій щодо наповнення бюджету.
4) Про приведення Статутів громадських організацій до юридичних норм, відповідно до чинного законодавства.
5) Обговорення звернення до керівництва району.
6) Напрацювання пропозицій до Дня Свободи та Гідності.

Оголосивши порядок денний, голова громадської ради Леонід Рибак інформував про організацію діяльності громадської ради за період перебування на посаді. Також про свою роботу прозвітували заступники голови громадської ради Марія Запорожець та Людмила Максимчук. Членами громадської ради було внесено ряд пропозицій та побажань щодо покрашення діяльності громадської ради. Серед них, голові громадської ради – активізувати організаційну роботу, напрацювати конкретний план роботи із вказаними датами заходів, виконавцями та термінами. Заступники в свою чергу запевнили, що готові до співпраці, взявши на себе частину роботи в разі потреби. Однією із причин, які негативно впливають на організацію роботи, визнано незабезпечення громадської ради приміщенням та засобами зв’язку.
Голова експертної комісії Анатолій Івасик інформував по питанню відвідування членами громадської ради. Зокрема, було вирішено питання щодо винесення письмового попередження членам громадської ради, які пропустили більше чотирьох засідань.
Комісією з питань стратегічного планування, розвитку економіки та бюджетної політики напередодні проведено засідання, де напрацьовано пропозицій щодо наповнення бюджету, які доведе до відома присутніх заступник голови громадської ради Марія Запорожець.
Про приведення Статутів громадських організацій до юридичних норм, відповідно до чинного законодавства, інформувала заступник голови громадської ради Людмила Максимчук. Вона акцентувала увагу на необхідності перегляду громадськими організаціями Статутів діяльності, внесення змін, відповідно до Податкового кодексу, який вступив у дію з 1 січня 2015 року.
По питанню щодо відзначення Дня Свободи та Гідності громадські організації мають подати письмові пропозиції щодо проведення заходів до відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату РДА.
За результатами засідань громадської ради прийнято ряд адресних звернень, як до голови райдержадміністрації, так і до інших керівників.
Також було внесено та підтримано пропозицію щодо проведення спільних молебнів у рамках офіційних заходів, так я к це здійснюється на загальнодержавному рівні.

Звернення, напрацьовані за результаатми засідання:

/sites/default/files/gr._plata_za_zemlyu_0.doc

/sites/default/files/gr_zvernennya_pro_opublikuvannya_dohodiv_0.doc

Секретар громадської ради при Бершадській РДА                                                Г. Іванченко