Відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

15 вересня 2016 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. На засідання прибули 26 членів громадської ради, депутат районної ради Людмила Крук, запрошені  жителі громади. У засіданні взяли участь заступники голови Вінницької обласної громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Світлана Коновал та Вадим Мохник.На порядок денний виносилися наступні питання:
1).Звіт голови громадської ради про організацію роботи  громадської ради за період перебування на посаді.
2) Звіт членів соціо – гуманітарної комісії за результатами моніторингу роботи КУ  РДЮСШ «Ровесник».
3)Інформація щодо  якості харчування дітей пільгових категорій у навчальних закладах району з початком нового навчального року.
4) Подання пропозицій кандидатур учасників антитерористичної операції для нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради  з нагоди Дня захисника України від громадської ради.
Оголосивши порядок денний, голова громадської ради Леонід Рибак інформував про свою діяльність, хоча суть першого питання полягала саме у організації роботи громадської ради як колегіального органу. Ініціативною групою громадської ради було відмічено ряд недопрацювань з організаційних питань: відсутність засідань правління, абстрактність планів роботи. Наголошувалось на тому, що представники інститутів громадянського суспільства працюють відповідно до статуту своїх громадських організацій. Та саме громадська рада має стати тим консолідованим органом, який здійснює спільні справи, а не кожен працює окремо. Кожен член громадської ради мав можливість внести пропозиції щодо покращення роботи громадської ради.
Щодо роботи соціо–гуманітарної комісії за результатами моніторингу роботи комунальної установи «РДЮСШ «Ровесник», інформацію надав Михайло Красножон, який разом із членами групи протягом місяця вивчали проблеми спортивної галузі району. Він проаналізував досягнення спортсменів з різних видів спорту, а також відмітив проблеми галузі, основною із яких є фінансування за залишковим принципом. М.Красножон наголосив, що ентузіасти спорту вишукують можливості та спонсорські кошти, за які беруть участь у змаганнях, маючи досить високі результати. За словами Віктора Маланчука, на даний час спонсорськими зусиллями та коштами у районі  в рамках діяльності громадських організацій працюють спортивні інструктори та тренери, адже потрібно займатися з дітьми, які мають здібності та потенціал, забезпечуючи як олімпійський резерв країни, так і поширюючи масові заняття  спортом занять серед молоді та жителів району.
Стан спорту Бершадщини у розрізі області та порівнянні з іншими районами проаналізували заступники голови Вінницької обласної громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Світлана Коновал та Вадим Мохник, презентувавши роботу товариства у всеукраїнському вимірі. Для детальнішого ознайомлення було роздано спеціальний випуск обласного інформаційно–аналітичного тижневика «Вінницькі відомості», присвяченого 65-річчю з дня утворення ВФКТ «Колос».
З інформацією щодо якості харчування дітей пільгових категорій у навчальних закладах району з початком нового навчального року виступила член соціо – гуманітарної комісії громадської ради Наталя Холодовська. За поданою інформацією харчування дітей пільгових категорій у  новому навчальному році відповідає нормам, і його склад є таким, як у всіх інших дітей.
За результатами засідання громадської ради напрацьовано адресні звернення, також надано пропозиції  кандидатур учасників АТО для відзначення почесними грамотами ОДА та обласної ради та надано пропозиції кандидатур на зайняття посад керівника КУ РДЮСШ «Ровесник» та Бершадської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України.


Секретар громадської ради при Бершадській РДА                                         Г. Іванченко