Районна програма розвитку громадянського суспільства

Програма розвитку громадянського суспільства у Бершадському районі на 2013-2015 роки

Заходи на виконання програми розвитку громадянсьткого суспільства у Бершадському районі

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


14 лютого 2012 р. 10 сесія 6 скликання

Про обласну програму сприяння розвитку громадянського
суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1035-р, постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадського суспільства у регіоні та вдосконалення співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства для спільного вирішення завдань суспільного розвитку області та регіональної політики, враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, громадської Ради при облдержадміністрації та висновки постійних комісій обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору, з питань бюджету, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки (далі – Програма, що додається).
2. Фінансування заходів цієї Програми проводити з обласного бюджету.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору (Коваль М.Є.), з питань бюджету (Гетце Н.М.)

Голова обласної Ради С.Татусяк

Програма.doc

План.pdf