Рада Церков і релігійних організацій

Громадські зустрічі у Бершадській міській єврейській общині

3 вересня 2017 року в приміщенні Бершадської синагоги відбулася зустріч членів Бершадської міської єврейської общини з співголовою вченої Ради, з членом академічної Ради і Ради  директорів Канадійського благодійного фонду «Україно – єврейська зустріч», професором історії та політології університету м.Торонто, очільника кафедри українознавства Полом Робертом Магочієм та директором комунікацій благодійного фонду, журналістом із США Наталією Федущак.

Відбулося засідання Ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації

У роботі Ради церков та релігійних організацій, засідання якої відбулося 30 серпня 2016 року, брали участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керівник апарату Тетяна Гресько, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Руслана Руденко, а також адміністратор релігійної громади м.Бершадь Української Греко-Католицької церкви о.Михайло Будник, благочинний Українсь

Збереження толерантних взаємин, миру та порозуміння у релігійному середовищі – завдання сьогодення

У розширеному засіданні Ради Церков та релігійних організацій при Бершадській райдержадміністрації, яке розпочалося із молитви за захисників Батьківщини та загиблого журналіста, брав участь начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський,

Єврейська бершадська община зустріла іноземну делегацію

Сьогодні, у день іудейського свята Лаг Ба Омер, єврейська релігійна громада зустрічала делегацію із Німеччини, Голландії, Італії. Зустріч відбулася у синагозі за підтримки міжнародної християнської організації «Християни за Ізраїль», яку в Україні представляє Кун Карлір. Зустрічали іноземців представники Уманської та Бершадської єврейських общин на чолі з головою єврейської общини Єфимом Вигоднером.

Міжконфесійний фестиваль духовної пісні «Великодні дзвони»

22 травня 2016 року у Бершадській дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького відбувся міжконфесійний фестиваль духовної пісні «Великодні дзвони», організований з ініціативи ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації. У заході взяли участь священнослужителі, церковні хори та окремі виконавці: Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко–Католицької Церкви, Римсько–Католицької Церкви, Християнської Євангельської Церкви  Живого Бога, Союзу Євангельських Християн Баптистів, Церкви Преображення Християн Віри Євангельської.

Найголовнішою духовною зброєю нашої перемоги є єдність – Президент на зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій наголосив на важливості створення єдиної помісної православної церкви. «В умовах гібридної війни, коли Україна протистоїть збройній агресії сусідньої держави, наші вороги намагаються використати релігійний фактор в своїх інтересах. І найголовніша духовна зброя нашої перемоги, те чого боїться ворог – це наша єдність. Атаки спрямовані, в першу чергу, на те, щоб розколоти нашу державу і розхитати її зсередини», - підкреслив глава держави. Президент наголосив, що попри міжнародну підтримку боротьби України проти агресора перемога залежить від самих українців – їхньої віри та зусиль. Глава держави підкреслив, що суспільство вимагає від всіх державних органів працювати на єдність та сподівається на це від релігійних організацій.

Україна має на високому рівні відзначити 500-річчя Реформації у 2017 році – доручення Президента

Президент Петро Порошенко доручив Заступнику глави Адміністрації Президента Ростиславу Павленку у взаємодії з представниками протестантських громад підготувати проект указу щодо затвердження заходів із відзначення 500-річчя Реформації у 2017 році. Під час зустрічі з керівниками церков і релігійних організацій Глава держави нагадав, що українці належать до різних гілок Християнства, а наступного року весь світ відзначатиме 500-річчя Реформації, яка мала і має фундаментальний вплив на європейську цивілізацію.

Запрошуємо взяти участь у фестивалі "Великодні дзвони"

Вже дуже швидко на увесь світ залунає радісне «Христос воскрес!», а найкращий місяць року буянням садів, цвітом трав та щебетом птахів прославить Господа. Саме у травні з ініціативи учасників ради Церков при РДА та громадськості району в нашому місті відбудеться фестиваль духовної пісні «Великодні дзвони!» До участі у фестивалі запрошуються Церковні хори, ансамблі, усі бажаючі виконавці духовних творів незалежно від назви Церкви чи конфесії. Запрошуємо дітей, молодь та дорослих до участі в пісенній прославі Бога.

ЗВЕРНЕННЯ до представників релігійних конфесій, що здійснюють свою діяльність на території району

Люди, незалежно від віросповідання, кольору шкіри та політичних переконань — рівні у своїх правах. Вибір — особиста справа кожного, а релігія — один з таких важливих життєвих виборів. Релігій існує безліч, втім всі мають однакову місію — об'єднувати навколо себе людей. Сьогодні, як ніколи, маємо потребу в об’єднанні, в взаєморозумінні, в єдності. Районна влада докладає та докладатиме всіх зусиль задля збереження миру і дотримання міжконфесійного порозуміння на території нашого району. Ми з  шаною і повагою ставимося до діяльності кожної релігійної конфесії.

Відбулася зустріч із представниками релігійних конфесій

   Останнім часом серед жителів району набув широкого резонансу випадок, який стався 20 лютого під час проведення мітингу-реквієму на площі Героїв Українських Майданів у місті Бершадь, приуроченому пам’яті Героїв Небесної Сотні. Представниками різних релігійних конфесій, як і по всій Україні, було відправлено панахиду за загиблими на Майдані. У спільному молебні за загиблими Героями Небесної Сотні взяли участь священнослужителі Української Православної Церкви КП та Української Греко-Католицької Церкви.

Сторінки

Підписатися на Рада Церков і релігійних організацій