Молодіжна громадська рада

Відбулося засідання молодіжної громадської ради при райдержадміністрації

Під час зустрічі представники молоді розглядали питання щодо планування роботи консультативно-дорадчого органу на 2016 рік. Зокрема, голова молодіжної ради Дмитро Сокур ознайомив учасників зібрання із проектом річного плану та окреслив завдання на найближчу перспективу. Серед запропонованих заходів було обговорено проведення патріотичної акції «Розфарбуй своє місто у патріотичні кольори», організацію участі у благодійній всеукраїнській акції «Серце до серця», а також організацію велопробігу «Пам’ять», приурочену Дню пам’яті та примирення, вечора кіно під відкритим небом до дня молоді, молодіжних заходів до Дня Європи. 

Молодіжна громадська рада при райдержадміністрації підвела підсумки роботи

Молодіжний консультативно-дорадчий орган при голові районної державної адміністрації було створено нещодавно – у квітні минулого року. За цей період активною молоддю Бершадщини проведено ряд заходів, спрямованих на формування молодіжної політики району. 25 січня 2016 року, у всесвітній день студентства, відбулося засідання молодіжної громадської ради при райдержадміністрації за участі представників громадської ради при райдержадміністрації А.Андрейцова, М.Запорожець, депутатів районної ради А.Козоріза, Є.Трохименка, директора станції юних натуралістів З.Панченко.

Підводячи підсумки роботи за 2015 рік, голова молодіжної громадської ради прозвітував про виконання плану роботи ради. 

Відбувся велопробіг, присвячений Дню захисника України

У Бершаді, у день Покрова Пресвятої Богородиці, відбувся велопробіг, присвячений Дню захисника України. Організаторами стала молодіжна громадська рада при райдержадміністрації. Під час велопробігу, який стартував із площі Героїв українських майданів, учасники відвідали Спасо-Преображенський монастир села Флорине, який наступного року буде святкувати 400-річчя.

В урочистому відкритті заходу брали участь голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, міський голова Михайло Кольченко. До учасників велопробігу звернулися учасник антитерористичної операції Сергій Лукащук із села Яланець та військовий капелан, священнослужитель греко-католицької церкви с. Голдашівки о. Михайло Будник, який надавав допомогу духовного та психічного зцілення бійцям на сході України. Він разом із сином брав участь у велозаїзді.

Відбувся молодіжний велозаїзд «Молодь єднає Україну» за маршрутом Бершадь – Джулинка

Ініціатором велозаїзду стала молодіжна рада при районній державній адміністрації.  Патріотичний захід відбувся напередодні Дня Державного Прапора України під девізом «Молодь єднає Україну». Більше тридцяти учасників під прапором України  проїхали за маршрутом Бершадь-Джулинка через села Велика Киріївка, Устя, Берізки Бершадські.

В урочистому відкритті велопробігу, який стартував із Площі Героїв українських майданів м.Бершадь, брали участь голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, міський голова Михайло Кольченко, які стали активними учасниками велосипедного руху.

Члени молодіжної громадської ради при райдержадміністрації обговорили план заходів до Дня незалежності України

З метою більш детальної підготовки до проведення молодіжних заходів, присвячених 24-річниці незалежності України,  10 серпня 2015 року відбулося засідання сектору культури і дозвілля та сектору фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, екології молодіжної ради. Голова громадської ради Дмитро Сокур виніс на обговорення організаційні питання щодо проведення до Дня незалежності України ініційованих молодіжною радою заходів.

У молодіжній раді при райдержадміністрації обговорили план заходів до 24-річниці незалежності України

Відбулося засідання молодіжної громадської ради при райдержадміністрації, у якому брали участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Руслана Руденко, головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді  та спорту райдержадміністрації Сергій Сировець. Голова громадської ради Дмитро Сокур виніс на обговорення організаційні питання щодо проведення до Дня незалежності України молодіжних заходів.

Молодіжний благодійний вечір «Молодь за мир в Україні»

У неділю, 28 червня, до Дня молоді на площі біля районного будинку культури відбувся молодіжний благодійний вечір «Молодь за мир в Україні». Відділом культури та туризму райдержадміністрації організована патріотична концертна програма з патріотичними піснями, святковою молодіжною дискотекою, іграми та конкурсами. За сприяння молодіжної громадської ради при райдержадміністрації були проведені майстер-класи з виготовлення атрибутів національної символіки (викладач Віра Танадайчук) та майстер-клас із фітнес-танцю (зумба).

За сприяння молодіжної ради на районному стадіоні відбулися змагання з велофігури

У рамках молодіжного велопробігу «Пам’ять», приуроченого 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці Перемоги у Другій світовій війні, молодіжною громадською радою при райдержадміністрації були організовані спортивні змагання з велофігури, у яких брали участь 16 учасників. Перед змаганнями Дмитро Сокур, голова молодіжної ради, провів інструктаж з виконання завдань на велосипедах, а також з безпеки життєдіяльності учасників.

У Бершаді відбувся велопробіг, приурочений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Сьогодні бершадці брали участь у молодіжному велопробігу «Пам’ять», присвяченому 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці Перемоги у Другій світовій війні. Захід відбувся за ініціативи молодіжної громадської ради при Бершадській районній державній адміністрації і сприяв посиленню патріотичних настроїв, консолідації навколо ідеї перемоги над агресором, збереження та зміцнення української державності.

Відбулося засідання молодіжної громадської ради при райдераждміністрації

У п’ятницю, напередодні Великодня, відбулося засідання новоствореної молодіжної громадської ради при районній державній адміністрації, до складу якої увійшли представники освіти, культури, медицини, спорту, представники профспілок держустанов, міської профспілки, журналісти, лідери районної Ліги шкільних омбудсменів, лідери шкільного та студентського самоврядування, а також представники громадської організації «Бершадський окремий козацький полк».

Сторінки

Підписатися на Молодіжна громадська рада