Міжконфесійний фестиваль духовної пісні «Великодні дзвони»

22 травня 2016 року у Бершадській дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького відбувся міжконфесійний фестиваль духовної пісні «Великодні дзвони», організований з ініціативи ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації. У заході взяли участь священнослужителі, церковні хори та окремі виконавці: Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко–Католицької Церкви, Римсько–Католицької Церкви, Християнської Євангельської Церкви  Живого Бога, Союзу Євангельських Християн Баптистів, Церкви Преображення Християн Віри Євангельської.

На міжконфесійному фестивалі були присутні представники влади: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керуючий справами районної ради Микола Грабчак та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна  Гресько.

Розпочинаючи захід, голова ради церков та релігійних організацій о.Михайло Будник звернувся до присутніх з проханням  здійснити спільну молитву. У ході програми заходу кожен священнослужитель, вітаючи присутніх із воскресінням Господа, акцентував увагу на єдності у Христі, незалежно від тих конфесій, які придумали люди на землі. Особливе місце відводилося необхідності сповіді та покаяння у своїх гріхах, дорозі чи стежці, по яких кожен приходить до Ісуса.

До учасників заходу зверталися з привітанням настоятель Римсько–Католицької Церкви парафії Святого Станіслава м. Бершаді о.Петро Новосельський та церковний хор смт.Чечельника.

Радістю Воскресіння Господнього поділився пастор Євангельської Церкви Живого Бога Ігор Нагорнюк.

Святопокровську парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату представили благочинний Бершадського району о.Ростислав Процанін та церковний хор.

До пісні прослави та Божого Слова був запрошений пастор Євангельських Християн Баптистів Валерій Середюк. Релігійна громада християн баптистів представила наймолодшу учасницю фестивалю Майю .

Про свій шлях пошуків та прихід до Бога розповів пастор Церкви Преображення Християн Віри Євангельської Віталій Стьопін.

Українська Греко–Католицька Церква представила свою релігійну громаду короткими повчальними постановками відповідного змісту та християнськими піснями.

Прозвучали музичні твори у виконанні  дитячого колективу Бершадської ДМШ ім..Р. Скалецького ансамблю «Музична парасолька» (кер.К.Мураховська) та переможця всеукраїнських телевізійних конкурсів Сергія Іванченка( «Ave Maria» Ф. Шуберта  та «Santa  Lucia»).

Найкращі слова та подяки від ради церков та релігійних організацій при райдержадміністрації було вручено О. Михайлом Будником всім учасникам фестивалю.  

Від імені керівництва району, до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський. Свої вірші та поетичну авторську збірку подарувала начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Руслана Руденко. Слова вдячності та найкращі побадання висловив  депутат міської ради Сергій Максимчук. 

Насамкінець, з ініціативи о.Ростислава, хору УПЦ КП, всіма учасниками міжконфесійного фестивалю було виконано такі значимі для кожного християнина твори, як «Многая  літа…»  і духовний гімн України «Боже великий, єдиний…» ( церковний хор смт.Чечельника, ДМШ)

Відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації