До уваги молоді Бершадщини!

З метою розвитку молодіжного руху на Бершадщині районна державна адміністрація виходить із пропозицією утворити Молодіжну громадську раду при голові райдержадміністрації. Мета - забезпечення ефективної реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні, створення системи постійного діалогу між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та представниками громадських організацій,

активною молоддю Бершадщини через широке залучення молоді до вирішення загальнорайонних проблем, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні».
Розроблений проект Положення про Молодіжну громадську раду при голові Бершадської райдержадміністрації розміщено на офіційному веб-сайті  для широкого ознайомлення та внесення пропозицій.

Районна державна адміністрація запрошує представників інститутів громадянського суспільства у районі, а також активну молодь Бершадщини подати кандидатури віком від 16 до 35 років для формування цього консультативно-дорадчого органу, який безпосередньо співпрацюватиме з керівництвом адміністрації та її структурними підрозділами з тих питань, що складають основу молодіжної політики.
Заяви щодо вступу до Молодіжної ради та участі у підготовці установчого засідання приймаються протягом 60 днів з часу оприлюднення цього повідомлення.
Документи приймаються у робочі дні з 8.00. до 16.00 за адресою: Бершадська райдержадміністрація, відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами ЗМІ апарату райдержадміністрації, вул. Радянська, 23, м.Бершадь, Вінницька область, 24400.
Установче засідання – орієнтовно буде проведено у кінці березня 2015 року.
Контактний телефон: 2-10-92