Діяльність громадської ради

Засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

13 квітня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. На засідання прибули  6 членів  із 9. Інші були відсутні із поважних причин або, перебуваючи на лікуванні.

Відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

4 квітня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. До участі запрошувалися  уповноважені представники інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах, загальною кількістю 36 осіб. У засіданні взяла участь керівник апарату, уповноважений представник райдержадміністрації Тетяна Гресько.

Члени ініціативної групи обговорили підготовку до проведення установчих зборів

27 березня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації,  відповідно вимогам Типового положення та змін, затверджених постановою КМУ від 8 квітня 2015 року №234.

Члени ініціативної групи обговорили підготовку до проведення установчих зборів

20 березня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, у зв’язку із завершенням терміну, наданого для перевірки документів та виправлення недоліків,відповідно вимогам Типового положення та змін, затверджених постановою КМУ від 8 квітня 2015 року №234.

Засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

13 березня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, у зв’язку із завершенням терміну подачі документів від інститутів громадянського суспільства, які виявили бажання стати членами громадської ради. Члени ініціативної групи розглянули подані документи на відповідність вимогам Типового положення та змін, затверджених постановою КМУ від 8 квітня 2015 року №234.

Засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністраці

27 лютого  2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.
У засіданні взяли участь  7 членів ініціативної групи із 9.

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

       8 лютого 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.

Повідомлення про проведення установчих зборів та формування нового складу громадської ради при Бершадській районній державній адміністрації

До уваги представників громадськості!

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2018 року № 53 «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства», враховуючи протокол загальних зборів громадської ради при  Бершадській  райдержадміністрації від  01 лютого  2018 року,  райдержадміністрація  повідомляє про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при Бершадській  райдержадміністрації.

Утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів та формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

Відповідно  до постанов Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та від 08 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 і від 3 листопада 2010 року № 996», для формування складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації на 2018-2020  роки, враховуючи протокол засідання Громадської ради при Бершадській районній державній адміністрації від 01.02.2018 року, розпорядженням голови райд

Громадська рада при райдержадміністрації підвела підсумки роботи за 2016 -2017 роки

1 лютого 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, на яке прибуло 20 членів громадської ради. Уповноваженим представником від органів виконавчої влади була керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько.

Сторінки

Підписатися на Діяльність громадської ради