18 вересня 2019 року відбувся виїзний семінар директорів закладів загальної середньої освіти району.  У заході взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Тартачна О. М., провідний спеціаліст Когут О. М., завідувач районного методичного кабінету Філімонова А. Г., директори шкіл. Тема семінару «Комплексний підхід керівника закладу освіти до організації освітнього процесу в умовах Нової української школи». В плані семінару - відвідання Шляхівської, Устянської, Великокиріївської, Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

           У Міжнародному  природничому  інтерактивному  конкурсі  „КОЛОСОК –   весняний - 2019”  взяло участь 420 учнів з 22 закладів освіти Бершадського району.   

Про танцювальний колектив «Міраж» Бершадського Будинку дитячої творчості розповідали неодноразово. Цікаві, оригінальні хореографічні постановки  та майстерність учасників колективу щоразу вражають  глядачів та  журі Міжнародних, Всеукраїнських  конкурсів-фестивалів дитячої творчості. 

    Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху, це вияв професійної майстерності педагогів, їх креативності, таланту. Адже головною метою конкурсу є підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, сприяння сучасним педагогічним пошукам, поширенню передового педагогічного досвіду.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією в Устянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя, це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

     Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у вересні відзначається День фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров'я, гармонії; бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.  Традиційно в рамках заходів до Дня фізичної культури та спорту в закладах загальної середньої освіти Бершадського району проводяться різні спортивні заходи.

13 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту та у зв’язку з популяризацією фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою та спортом у м. Бершадь на стадіоні «Колос» відділом освіти, фізичної культури та спорту проведено районну спартакіаду «Здоров’я» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

     13 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи. У її роботі взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації О. Тартачна, провідний спеціаліст О. Когут, завідувач районного методичного кабінету А. Філімонова, методисти, директор Інклюзивно-ресурсного центру Л. Загарій.

 

 

У рамках відзначення Всесвітнього дня запобігання самогубствам старший інспектор ювенальної превенції Бершадського відділу поліції Сергій Семенець, заступник директора з виховної роботи Аліна Янчук, соціальний педагог Ярослава Тенетко, практичний психолог Оксана Сокур спільно з учнями 8-9 класів Бершадської ЗОШ І-ІІІ №1, взяли участь у проведенні профілактичного заходу "Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!".

11 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, в якій взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Оксана Тартачна, спеціаліст відділу Оксана Ковальчук, старший інспектор ювенальної превенції Сергій Семенець, методисти РМК Валентина Куцак та Ірина Романчук.

ВІТАЄМО  переможців першого етапу  конкурсу «Шкільний сад» 2019 року  для шкіл сільської місцевості – Серединську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів  ім.. В. Думанського (відповідальна Данильченко Галина Степанівна) та Сумівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів (відповідальна Маценко Марта Михайлівна).

10 вересня 2019року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада  для працівників психологічної служби  закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на тему: «Селф-коучинг, як технологія психологічного розвитку  практичних психологів та соціальних педагогів».

   

10 вересня в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», в якому взяли участь учні від 3-го по 11-ий клас та вчителі школи. Захід пройшов на центральному стадіоні «Колос» м.Бершадь. Спортивне дійство розпочалося з  незвичайної танцювальної гімнастики, яку провела вчитель фізичної культури Гладунчик Наталія Віталіївна.

   

 З нагоди Дня фізичної культури та спорту України,  відповідно до Положення про проведення Фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я»,  10 вересня 2019 року в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» . Головною ціллю Фестивалю є пропаганда здорового способу життя як одного з чинників гармонійного розвитку дітей, формування у свідомості дитини потреби до систематичних занять фізичною культурою та спортом. У Фестивалі прийняли участь усі учні та учителі школи.

     

      8 вересня 2019 року вихованці учнівських лісництв Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Юні друзі лісу» та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Зелений світ» разом з делегацією лісівників ДП «Бершадський лісгосп» взяли участь у змістовному, нестандартному заході – еколого-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс» у м. Вінниця. Всі учасники дійства презентували свою роботу цікавими виставками, досягненнями, інформували про роль та значення лісу в житті людини.

       Початок навчання дитини  у школі - це  складний та відповідальний період  у житті, адже відбувається багато змін. Діти по-різному переживають їх залежно від психологічної готовності. Це не тільки нові умови життя й діяльності, а й нові контакти, нові стосунки, інший режим. Змінюється й соціальна позиція: були просто дітьми, тепер стали учнями.

   

 Сьогодні пролунав шкільний дзвінок нового 2019-2020 навчального року, який стане особливо пам’ятним для учнів, які роблять перші кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості. У цей святковий день привітати школярів завітали шановні гості: сільський голова с. Сумівка Дзюбенко Т.М., директор ДП «Бершадський лісгосп» Краснєєв М.В., заступник директора СТОВ «Нива» Мазуренко М.М., лісничий Сумівського лісництва Гуз В.А. Вони щиро привітали учнів та вчителів, побажали всім значних успіхів та здобутків, любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

     Перший дзвоник несподівано ввірвався в життя школярів, та й не тільки… Радісні, усміхнені, з квітами в руках, з щемом у серці заповнили шкільні подвір’я учні, батьки, вчителі. Адже попереду – плідна пора здобуття знань та прекрасних зустрічей і незвідані дороги Нової української школи для першокласників.

Освіта - найвизначніша з усіх земних благ,

                                               але тільки тоді, коли вона найкращої якості.

                          Інакше вона абсолютно марна.
                                                                                                           Р. Кіплінг

  30 серпня 2019 року відбулася розширена колегія педагогічних працівників району. У її роботі взяли участь голова Бершадської районної ради М. Бурлака, перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації  В. Ольшевський, перший заступник міського голови В. Синявський, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту О. Тартачна, спеціалісти відділу, методисти районного методичного кабінету, працівники позашкілля, педагогічні колективи шкіл.

      Юні Герої сьогодення… Про них пишуть, про них складають вірші, про них говорять з екранів телевізорів. Їм жити й жити. Але невблаганна війна на Сході України, розв’язана російськими окупантами, забрала в багатьох з них найцінніше – життя. Серед тисячі юних захисників країни і В’ячеслав Дремлюх, випускник Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3, який загинув 29 серпня 2014 року під Іловайськом. Всього 23 роки доля відміряла юнакові. Так мало. Сьогодні, 29 серпня 2019 року, минуло 5 років, як жорстока куля обірвала життя юного Героя.

Page 1 of 12

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Announcements of events

September 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More