ЗНО з хімії: особливості тесту

Сьогодні випускники шкіл Бершадського району проходили тестування з хімії у м. Вінниця.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з хімії у 2020 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари»), завдань відкритої форми із короткою відповіддю.

«Щаслива родина - душа України» - під такою назвою проходить обласний конкурс дитячого відеоролика, ініційований Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до Дня родини 8 липня 2020 року.

Триває проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. В Україні завершився другий тиждень проведення ЗНО. Протягом тижня було проведено наймасовіше тестування з української мови і літератури, тестування з фізики.


Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 № 463-IX усіх директорів загальноосвітніх шкіл району, які працювали на умовах безстрокових договорів, в обов’язковому порядку переведено на строкові трудові договори  терміном на 6 років (на 1 рік – для директорів, які отримують пенсію за віком). Це вимога пункту 2 частини 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 463.

Вчора, 30 червня, відбулося зовнішнє незалежне тестування з української мови та літератури.  В  нашому районі в основній сесії ЗНО задіяно два пункти  тестування: Бершадська ЗОШ №1 та Бершадська  ЗОШ №3.  Для проходження тестування в школах нашого міста були зареєстровані  315 та 300 чоловік відповідно. Не з’явились для проходження незалежного оцінювання  35 чоловік в БСШ №1 та 56 учасників в БСШ №3. Бершадські пункти тестування приймали в себе випускників з Бершадського, Тростянецького  та  Чечельницького районів.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Цього часу, як показало попереднє тестування, достатньо, щоб усі учасники своєчасно пройшли термометрію й ідентифікацію учасників ЗНО.

Працюємо дистанційно: творча група вчителів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели онлайн – вікторину та віртуальний усний журнал до Дня Конституції України

Напередодні 24-ї річниці прийняття Конституції України вчителі історії та бібліотекар Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 підготували віртуальний усний журнал "Основи української державності".

28 червня ми відзначатимемо День Конституції України.

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

Єдине свято закріплене в Конституції

Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна різноманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

У 2020 році всіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти, звільнили від державної підсумкової атестації (ДПА) – Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» .

Учасникам потрібно мати із собою:
 сертифікат учасника ЗНО
 документ, зазначений у сертифікаті (паспорт, ID-картка тощо)
 запрошення-перепустку на ЗНО
 дві-три ручки з чорною пастою
 воду в прозорій пляшці без етикетки
 маску/респіратор, щоб добратись до пункту тестування (на саме тестування учасникам видадуть маски безкоштовно)
 персональний антисептик

   
    За 5 днів розпочнеться основна сесія ЗНО-2020!
    Вся інформація, яку вам потрібно знати про те, як безпечно скласти ЗНО у відео від Український центр оцінювання якості освіти.
     Уважно дивіться, готуйтесь до ЗНО та не хвилюйтесь!
    МОН та УЦОЯО готове провести ЗНО у безпечних умовах. Пункти проведення тестування будуть забезпечені всіма засобами індивідуального захисту.

Сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти наразі працюють повільніше через велике навантаження.

Ми радимо Вам не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня.

Якщо у вас виникають питання щодо пробного ЗНО, звертайтесь до регіональних центрів оцінювання якості освіти:

▪ Вінницький
Регіони обслуговування: Вінницька, Житомирська, Хмельницька області
📞 (0432) 65-65-35
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.

В УЦОЯО підтвердили розповсюджену раніше інформацію про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови Кабінету, якими фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

    Відповідно ст.38  Закону України «Про повну загальну середню освіту»,   наказу МОН від 23 березня 2005 року N 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» в закладах освіти району відбудеться звітування керівників перед громад кістю згідно графіку:

Page 1 of 24

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Announcements of events

August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More