Тематичний виховний захід, присвячений вшануванню пам'яті героїв Майдану,  проведено для вихованців гуртків Бершадського Будинку дитячої творчості. Разом із керівником Наталією Громлюк діти згадали одну із сторінок історії України. Герої-добровольці, які в дні Революції Гідності довели нам, що лише гаряча любов до народу, своєї держави є вищою за власне життя. Їхні душі перетворились на білих журавлів, що з неба закривають нас білими крилами. Вони загинули не дарма, своїм прикладом стверджуючи волю народу до свободи, гідності та незалежності. Герої не вмирають! 

 

В закладах загальної середньої освіти району розпочався шкільний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020». 21 лютого його проведено у Великокиріївській та Устянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

19 лютого 2020 року на базі Голдашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся кущовий семінар-практикум учителів української мови та літератури з теми «Нестандартний підхід до вивчення української мови та літератури».

     18 лютого відбувся районний семінар учителів біології на базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тематикою  заходу обрано актуальне питання сьогодення «Розвиток критичного мислення  у процесі впровадження компетентісно-орієнтованого навчання».

   

17 лютого на базі районного методичного кабінету відбулось засідання членів журі з метою визначення кращих творчих робіт учнів шкіл району.

8 лютого 2019 року проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

За результатами обласного  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій учень 10 класу  Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петришин Віталій посів ІІІ призове місце, наставник Олександр Михайлович Ковальчук.

Щиро вітаємо Віталія! Зичимо міцного здоров’я, успіхів у інформаційно-технологічному просторі!

На ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО від 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в місті Париж оголошено Міжнародний день рідної мови, який відзначають щорічно 21 лютого, починаючи з 2000 року, що сприяє мовному розмаїттю та зближенню культур. А ще це свято багатомовності, взаєморозуміння та взаємоповаги.

1 лютого 2020 року проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За результатами учениця 9 класу  Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Богаченко Анастасія  посіла  ІІІ призове місце.

На сьогоднішній день однією з гострих проблем в шкільному середовищі є булінг. Саме тому, 7 лютого  2020 року на базі районного методичного кабінету відбулось засідання творчої групи практичних психологів по проблемі «Булінг та шляхи запобігання його проявам у шкільному середовищі».

Відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з екології. Наш район представляли 3 учні з Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів:
- Клибанська Світлана, учениця  9 класу;
- Петришина Каріна, учениця  9 класу;
- Юраш Юлія, учениця 11 класу.
Наукові керівники – учителі біології Демидов Анастасій Миколайович та Білозір Олена Петрівна.
        Щиро вітаємо  Юраш Юлію,  яка посіла ІІ місце в обласній олімпіаді  та  бажаємо  міцного здоров’я, наснаги, подальших творчих успіхів.

05-06 лютого 2020 року в м. Вінниця  відбулись обласні фінальні змагання з стрітболу серед юнаків  та дівчат за програмою Гімназіади учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області, в яких взяли  участь команди, які посіли 1-2 місце на обласних зональних змаганнях з даного виду спорту.

    Відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 22 січня 2020 року, листа Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 06.02.2020 №1329, листа відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації  закладами  загальної середньої освіти району протягом лютого-березня 2020 року буде здійснюватися відбір підручників для учнів 3 та 7 класів. До закладів освіти надіслано інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору підручників для учнів 3 та 7 класів за фрагментами електронних версій  оригінал-макетів підручників кожної назви та оформлення результатів вибору.

У Міністерстві освіти і науки України оголосили результати цьогорічного конкурсу «Запроси полярника до себе». Серед переможців – вихованці гуртка юних фотоаматорів «Фокус» Бершадської СЮТ, що працює на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс “КОЛОСОК», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  від 14.02.2012 № 165 конкурс проводиться Львівською міською громадською організацією „Львівський інститут освіти”.

Сьогодні на базі районного методичного кабінету за участю начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Оксани Тартачної,  начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Юлії Покотило, інспектора державної пожежно-рятувальної частини Олександра Осадчого, методиста районного методичного кабінету з дошкільної освіти Наталії Свистун відбулася нарада завідуючих закладів дошкільної освіти Бершадського району.

          25 січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний)  етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Наш район представляли переможці районного етапу олімпіади - 2 учениці з Бершадської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3  та учень Серединської  ЗОШ І-ІІІ ст. В нелегкій інтелектуальній боротьбі юні біологи отримали  2 призові місця.

30 cічня 2020 року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти. У її роботі взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації О. М. Тартачна, завідувач районного методичного кабінету А. Г. Філімонова, методисти, директор Інклюзивно-ресурсного центру Л. Загарій, начальник Бершадського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Губко Н. І., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Покотило Ю. О., інспектор державної пожежно-рятувальної частини Осадчий О. П.

Page 1 of 19

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Announcements of events

February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More