З професійним  святом, працівників освіти Бершадщини привітали голова райдержадміністрації Сергій Кавун, голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський. У зв’язку з карантинними обмеженнями традиційний формат святкувань  дещо змінено, але незмінною залишається повага до вчителя, вдячність учителю і визнання особливості та важливості педагогічної справи.

Немає людини, яка б не поверталася подумки в шкільні  часи, згадуючи своїх вчителів, які з ним пройшли цей шлях. # Усе_починається_з _учителя – хештег цьогорічного свята у Бершаді.  Бо саме вчителі закладають підґрунтя для подальшого розвитку і успіху людини. Коли навчаючи,  віддають частину свого серця.

Щорічно 5 жовтня відзначається Всесвітній день учителя (World Teaches 'Day) – професійне свято всіх учителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Так. На жаль, учителі відносяться до групи працівників в з підвищеним ступенем ризику захворіти на COVID-19. Учителі мають набагато більше контактів з іншими особами: як дорослими так і дітьми. А, як відомо, діти можуть хворіти на COVID-19 в легкій, безсимптомній формі. Тобто можуть бути потенційними носіями. То ж як діяти, щоб зберегти здоров’я якомога більшій кількості учасників освітнього процесу і не переривати навчання, якого так чекали і учні, і вчителі, і батьки?

Навчальний рік розпочався, але у новому форматі та за новими правилами. 239 учнів Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з радістю сіли за парти. Однак цей рік дуже особливий, він проходить під гаслом «Скажемо «Ні» коронавірусу». Наша школа готова йому протистояти, врахувавши усі рекомендації МОН і МОЗ.

19 вересня вся Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу долучилася до щорічної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day».

Пандемія коронавірусної інфекції внесла зміни і у функціонування нашого навчального закладу, проте незмінними залишились засади освітнього процесу: здобуття знань, формування самодостатньої компетентної особистості.

Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. отримала новий шкільний автобус.  Із цією приємною подією школярів, педагогів, батьків вітали голова райдержадміністрації Сергій Кавун та  голова районної ради Михайло Бурлака.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 04 вересня 2020 року №37133/0/1/-20, за результатами селекторної наради від 03 серпня 2020 року, розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 09 вересня 2020 року №567 «Про утворення обласної робочої групи з перевірки закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, студентів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні» та наказу відділу освіти Бершадської райдержадміністрації від 04.09.2020 № 86 «Про створення моніторингової робочої групи щодо функціонування закладів освіти району в умовах адаптивного карантину» створена районна робоча група, в яку увійшли представники управління Держпродспоживслужби, районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, працівники відділу освіти.

На виконання доручення Прем'єр-Міністра України Д.Шмигаля від 21.08.2020 року №35518/0/1-20 та листа Міністерства культури та інформаційної політики України від 27.08.2020 року №8106/01.01-41/8.20, з метою формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відділ освіти просить забезпечити поширення та висвітлення на доступних медіа ресурсах та у закладах загальної середньої освіти відповідних інформаційних відеороликів у якості соціальної реклами (стаття 1 Закону України «Про рекламу»).

Відеоролики розміщено за посиланнями:

відео1 «Організації освітнього процесу в умовах протистояння із захворюванням на CОVID-19»

відео2 «Карантин послаблено – небезпека COVID-19 залишається»

відео3 «Будьте здорові!»

відео4 «Бережіть себе!»

відео5 «Обережно, COVID-19»

відео6 «Що робити, якщо у Вас симптоми ГРВІ?»

відео7 «Лікар Євген Комаровський про заходи профілактики коронавірусу»

Міністерство освіти і науки України розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у школах на 2020/2021 навчальний рік.

Міністерство розвитку громад та Міністерство освіти і науки спільно з Держпродспоживслужбою проводитимуть випадкові перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.

Дорогі школярі! Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Земля зі славною багатовіковою історією і мудрими талановитими людьми, визнана на світовому рівні держава, краєвидний куточок Європи із багатими чорноземами… Це наша Україна. Уже 29 років вона незалежно та впевнено іде своїм шляхом.
   Зеленокоса, журавлина, джерельна Україна, оспівана в піснях і поезіях. Звідси ми – із землі, де одвічно сіється добро, де родить хліб і відлунює людська надія на завтрашній день. Надія на те, що Україна не тільки житиме, процвітатиме, а й сяятиме на весь світ.
  Ми здолаємо всі труднощі, пройдемо всі випробування, наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Мир буде в Україні – бо духом ми єдині!
   З нагоди Дня незалежності України бажаємо всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній оселі. А мирне небо – над усією Україною!
   Слава Україні!

   Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України. Синьо-жовті кольори є кольорами героїчної боротьби, незламності і державного будівництва українців. Тому під час набуття Україною незалежності у 1991 році практично ні в кого не виникало сумнівів, що Державний Прапор України має бути саме синьо-жовтих кольорів.
    Наш обов’язок перед нинішнім і майбутнім поколіннями – зробити український Державний Прапор впізнаваним у світі символом успішної країни, яка здолала зовнішні загрози і внутрішні виклики та сформувала справедливе і заможне суспільство.

 

   З метою забезпечення належної підготовки до початку нового 2020-2021 навчального року, створення в закладах освіти району відповідних умов навчання та виховання учнів, підвищення відповідальності всіх учасників освітнього процесу за якість підготовки закладів освіти до нового навчального року під час адаптивного карантину проводиться комісійний огляд закладів загальної середньої освіти району та дошкільних закладів.

Освіта Бершадщини готується до початку нового навчального року. Відділом освіти  закуплено антисептичні, дезінфекційні та гігієнічні засоби на всі школи. На виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, Постанови Головного державного санітарного лікаря України,  з метою створення безпечних умов для учасників освітнього процесу замовлено 47 безконтактних термометрів, 1000 пар нітрилових рукавичок, 86 сушарок для рук, 34 захисних щитків для працівників харчоблоків на загальну суму 222 820 грн.

Page 1 of 25

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Announcements of events

November 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More