1 червня з нагоди Дня захисту дітей відбулася перша онлайн-зустріч для обговорення ідеї створення нового урядового сайту для дітей та молоді і налагодження партнерства між державними та недержавними організаціями в процесі його розроблення.

27 червня у м. Вінниця відбувся Чемпіонат області з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 23 років. В якому успішно виступили вихованці Бершадської РДЮСШ "Ровесник ", та здобули наступні призові місця.

22 червня – День скорботи й вшанування  пам’яті жертв війни. Війна і перемога над нацизмом у Другій світовій  - це особлива подія в історії всього людства, яка вплинула на долі країн і народів, визначила подальший розвиток сучасного світу. 

  Виставка приурочена Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.    День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни  відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п'ятого українця. День пам'яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року.

«Літні промінці на книжковій сторінці» – саме під таким девізом протягом літніх канікул працюватиме відділ з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ. Юних читачів очікують цікаві ігри, вікторини, подорожі та незвичайне читання. Тому бібліотекар Світлана Єгорова для маленьких читачів підготувала віртуальну казкову вікторину «Завітай у світ книжковий – дивовижний і казковий», під час якої дітки згадають відомі казки та їх героїв, перевірять свою пам'ять, уважність та швидкість читання. Отож просимо взяти участь у вікторині усіх знавців казок.

 

Посилання  для перегляду відео:

https://youtu.be/UhveDvahKvQ

Успішною та наполегливою працею  Марія  Шевчук - учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького  по класу фортепіано (викладач Нечитайло З.М.), впевнено рухається до своєї мрії. За час карантину брала активну участь в мистецьких конкурсах та здобула не одну перемогу

До 115 річниці з дня народження вченого, гігієніста, академіка Левка Івановича Медведя, в виставковій залі районного краєзнавчого музею розгорнуто  виставку «Життєвий шлях Л.І.Медведя», яка діятиме з 3 по  21 червня 2020 року.

 

Традиційно Україна, як і весь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.

02 червня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі голови районної ради Михайла Бурлаки. Про інформаційне наповнення офіційного сайту Бершадської райдержадміністрації інформувала головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Людмила Німчук.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко  підписав постанову №  28 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту  на період карантину   у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Постанова 28

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

   Біорізноманіття планети вже давно знаходиться під загрозою збіднення та зникнення. Всупереч поширеній думці, ця проблема актуальна не лише у далеких тропіках, а й у нашій країні. Втрата його може призвести до незворотних наслідків не тільки для екосистем, а і для самих нас. Але що ж таке «біорізноманіття»?

24 травня – знакова  подія у житті слов’янських народів. У цей день словяни урочисто прославляють пам’ять святих рівноапостольних братів Кирила й Мефодія – творців слов’янської абетки-кирилиці, що стала основою писемності багатьох народів і долучила їх до світової цивілізації та культури.

Наявність здібностей у дитини до творчості ще не обіцяє їй успіх, адже шлях до успіху – це щоденна наполеглива праця. Підтвердженням цьому є перемоги учнів Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького у мистецьких конкурсах. Ми раді вітати ученицю по класу фортепіано та сольного співу  Герасименко Олександру (викладачі Нечитайло З. М. та Баранова Л.Г.)  з перемогами

     Музика долає всі перешкоди! Незважаючи на карантин музичне життя в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького продовжує вирувати. Своїми досягненнями порадувала учениця по класу фортепіано ЛИМАНСЬКА СВІТЛАНА - Диплом І ступеня на  Міжнародному фестивалі-конкурсі «ЗІРКИ УКРАЇНИ» та  Лауреат І премії у ІІІ Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «ЧАРІВНИЙ СВІТ» (викладач Мураховська К.К.). Але Світланка не спиняється на досягнутому, адже вона оволодіває ще навчанням гри на сопілці та очікує на результати іншого конкурсу, на якому демонструвала свої вміння на іншому музичному інструменті. Бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Щороку в Україні у День вишиванки українці одягають вишиті сорочки, сукні на роботу,  в школу, дитячий садочок, в родинному колі, тощо. Цього року, в умовах карантину працівники культури району демонструють свій своєрідний генетичний код- українську вишиванку.

        Подільська вишивка  - одна з найскладніших і разом з тим оригінальних на Україні. Нею оздоблювали різноманітні речі побутового ужитку, але провідне місце їй належало у художньому оформлені традиційного народного одягу.

Українська вишивка – етнічний бренд, перевірений історією. Вишивка - це і оздоблення одягу, і весільні рушники, і елементи, покликані прикрасити оселю: скатертини, фіранки, покривала тощо. 

Page 1 of 21

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

July 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More