Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що наказом Мінсоцполітики від 23.10.2019 №1528 затверджено зміни до форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі.

05 грудня 2019 у приміщенні федерації профспілок у м. Вінниці за участі начальника відділу адресних допомог Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Людмили Петришеної  відбувся семінар по підсумках перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на основі аналізу виявлених розбіжностей із зовнішніми базами Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрами зайнятості.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що ст. 7 законопроекту № 2000 “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, прийнятого Верховною Радою України у другому читанні в цілому, встановлено у 2020 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2020 року –  2 027 гривень, з 1 липня –   2 118 гривень, з 1 грудня – 2 189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

          Кожному учаснику бойових дій Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування. При цьому механізм забезпечення цією пільгою саме учасників АТО/ООС визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районої державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та Закону України від 19.12.95 р. №481/95-ВР

З метою підтвердження правильності призначення житлової субсидії відділом  державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики відповідно до розпорядження Бершадської районної державної адміністрації № 228 від 26 вересня 2019 «Про затвердження плану роботи

        Питання  домашнього насильства було актуальним завжди, адже  за статистичними даними  більшість українських жінок піддаються різним формам знущань та принижень. З метою запобігання домашньому насильству  щороку  з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації звертає увагу на те, що згідно інформації Управління Держпраці у Вінницькій області під час опалювального періоду в закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.

Права громадян на працю, у тому числі людей з інвалідністю, закріплені у статті 43 Конституції України, у якій, зокрема, визначено: «…кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується”.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що з початком осінньо-зимового періоду збільшується ризик настання випадків травматизму.

Основні причини настання нещасних випадків  у цей період – організаційні, а саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, вимог інструкцій з охорони праці, режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та особиста необережність.

З 25 листопада 2019 року розпочалась Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

      Акція спрямована на привернення уваги до запобігання та протидії домашньому насильству. Протягом 2019 року 27осіб загинули на Вінниччині внаслідок домашнього насильства, що становить 38% від загальної кількості загиблих.

Відповідно до Положення про порядок надання житлових субсидій  (постанова Кабінету Сіністрів України від 14.08.2019 №807 зі змінами) громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо:

Як зазначалось раніше, з 1 жовтня 2019 року виплата пільг здійснюється в грошовій готівковій або безготівковій формі.

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373, при нарахуванні пільг в безготівковій формі інформацію про операції, здійснені за обліковим записом пільговика (рахунком для пільг) щодо перерахування коштів виконавцям комунальних послуг, надає АТ «Ощадбанк».

Президент України підтримав ініціативу Мінсоцполітики із додаткового забезпечення осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи технічними засобами реабілітації.

 1. У листопаді мені прийшла платіжка із повним розміром платежу, хоча я пільговик. Раніше в мене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так ?

З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер пільговики можуть отримати кошти у готівковій чи безготівковій формі.

Починаючи з листопада, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Порядок організації соціальної та професійної адаптації  учасників антитерористичної операції» учасники АТО/ООС  мають можливість отримати послуги з професійної адаптації або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ, навчально-курсових комбінатах, курсах водіїв тощо з терміном навчання до 12 місяців.

Забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, послугами на санаторно-курортне лікування проводиться згідно «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 у порядку черговості та в межах бюджетних призначень. Показником черговості є дата постановки на облік.

         З метою публічності та залучення широкого кола громадськості, наукової спільноти та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування до процесів національно – патріотичного виховання в Україні, публікуємо звернення Асоціації національно – патріотичних організацій за підписом 36 інститутів громадянського суспільства. ( текст у додатку).

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до «Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року №558, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

20.10.2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову  №878 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 і від 27.07.1998 №1156». Даним документом внесено зміни до діючого положення про призначення житлових субсидії:

Управлінням соціальної та молодіжної  політики  спільно з відділом освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проведено районний етап конкурсу дитячого малюнка «Моя родина вільна від насильства». 

Page 1 of 13

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

December 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
 • Адміністративні послуги
 • About the district
 • DSA
 • Local Government
 • Economy, investment
 • Appeal of citizens
 • Public information
 • Civil society
 • Administrative services
 • More