18 жовтня 2019 року в рамках заходів  до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної та молодіжної політики, спільно із суб’єктами Національного механізму взаємодії, забезпечено роботу  інформаційно – консультативних пунктів «Були у рабстві? Звернись! Отримай допомогу!»

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що 20 жовтня Кабінет міністрів України змінив правила надання субсидій окремим категоріям громадян.  Уряд схвалив зміни до постанови, які "спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам, старшим за 60 років. Зокрема, дитячі будинки сімейного типу можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а придбаний ними автомобіль не призведе до втрати субсидії тощо". Про це повідомила пресслужба Кабміну.

18 жовтня 2019 року у м. Бершаді відбулась всесвітня щорічна  вулична акція з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми «Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

З 01.10.2019 розпочався опалювальний сезон. Для домогосподарств, які для обігріву житлових приміщень використовують  природний газ або електрику, субсидію призначатимуть з 16 жовтня по 15 квітня.

Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації повідомляє, що Уряд запускає реформу щодо скасування обов'язкового ведення трудових книжок, інформацію про трудовий стаж громадян зберігатимуть в електронному вигляді.

На виконання районної програми соціально-матеріальної підтримки учасників бойових дій на Сході України, учасників Революції Гідності, осіб, що заключили контракт із Збройними Силами України,

 

                Дирекція  Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу запрошує на професійні орієнтації осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

Відділом  державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації             відповідно до розпорядження Бершадської районної державної ї адміністрації № 206  від 21.08.2019р. «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на вересень 2019 » проведено верифікацію та моніторинг призначення житлової субсидії мешканців Серединської та Серебрійської сільських рад, які звернулися за  її призначенням у 2019.

Управлінням соціальної та молодіжної політики ведеться постійна робота   щодо інформування населення з питань, віднесених до компетенції управління.

       Серед питань порядку денного розширеного засідання правління громадської ради при райдержадміністрації  досить актуальними  постали  питання про оздоровлення дітей району та гендерної політики.

Районною робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності в січні-вересні 2019 року проведено вивчення стану справ у 230 фізичних осіб – підприємців.

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ?

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  нагадує, що з 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 19 серпня 2019 №201 «Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан»

Асоціація регіонального розвитку Вінницької області запрошує долучитися до соціального проекту «Місто професій» громад – партнерів, які виступатимуть у якості фінансових та організаційних партнерів.  Метою заходу є дати дитині шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією презентувати свою організацію!

Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації в рамках проекту «Модернізації системи соціальної підтримки населення України»  завершено 2  етап проведення перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,

12 вересня 2019 року у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулось засідання за «круглим столом" для працівників органів соціального захисту населення райдержадміністрацій Вінницької області.

Актуальним питанням у 2019 році залишається психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції.

Відповідно до наказу управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації  № 49 від 30 серпня  2019 року «Про затвердження суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності» затверджено ДП «Клінічний санаторій  «Авангард» м.Немирів  до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Урядом вдосконалено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій форм, який запроваджено у березні поточного року.

Прийнято рішення передати функцію виплати житлової субсидії отримувачам з центрального рівня на місцевий. Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або поштові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію. Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 38 уповноважених  банків на здійснення соціальних виплат. В Бершадському районі субсидіанти можуть

Управління соціальної  та молодіжної політики райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 „Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” та затверджено новий Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.11.2018  № 944-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції   внутрішньо переміщених осіб та провадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року» відповідно до Постанови КМУ № 509 ведеться реєстр громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої

27 серпня 2019 року на базі Бершадської районної філії  обласного центру зайнятості управлінням соціальної та молодіжної політики організовано тренінг з питань впровадження нового законодавства для фахівців – членів міжвідомчої ради та суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи щодо попередження та протидії домашньому насильству.

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  відбувся ІІІ Обласний фестиваль сімейного тімбілдінгу для багатодітних сімей, який вже став доброю традицією. Партнером фестивалю  виступила  ГО "Соціально-культурний простір".

Page 1 of 12

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

October 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More