Метеорологічна обстановка: На території області температурний режим дещо знизиться але залишиться вищим норми, без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка: На території збережеться утримається температурний режим вищий норми без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка:  На території області очікується температурний режим в межах норми.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка:   На Вінниччині очікується зниження температурногорежиму, місцями пройдуть дощі з грозами, місцями шквалисте посилення вітру.

Метеорологічна обстановка:  На території області температурний режим поступово підвищуватиметься.  Істотних опадів не прогнозується.  

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається надзвичайно жарка погода з короткочасними дощами, окремими грозами, шквалами, градом.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим вищий за норму.  Прогнозується погода без опадів, лише 09 серпня місцями короткочасний дощ, окремі грози.

 Картинки по запросу Очікується погіршення погодних умов!

За повідомленням Гідрометеоцентру  України в день 8 серпня по Вінницькій області очікується погіршення погодних умов у вигляді шквалистого вітру 15-20 м/с та подекуди град. Рівень небезпечності «жовтий».

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим вищий за  норму. Нерівномірний розподіл дощу, не виключена грозова діяльність, місцями утворення туману.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується зниження температурного режиму. Дощі з нерівномірним розподілом, не виключена гроза, місцями пориви вітру.

Метеорологічна обстановка:    На Вінниччині коливання температурного режиму.  Місцями не виключені дощ, окремі грози, град, посилення вітру.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині прогнозується температурний режим вищий норми.  Дощі з нерівномірним розподілом по області, не виключена гроза, 26 липня вдень місцями град, посилення вітру.

Метеорологічна обстановка:      На Вінниччині температурний режим близький до норми.  Подекуди короткочасні дощі, окремі грози.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму, місцями невеликі короткочасні дощі.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується помірний температурний режим близький до норми, та дещо нижче, місцями короткочасні дощі, грози.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим буде поступово підвищуватись, але залишатиметься нижче норми, місцями короткочасні дощі.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим близький до норми та дещо нижче, часом короткочасний дощ та гроза.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині коливання температурного режиму.  Місцями прогнозуються дощ, гроза, посилення вітру, град.

Page 1 of 7

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

September 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More