Про підготовку та відзначення на Бершадщині 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Бершадської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю  у формі публічного громадського обговорення щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації        «Про підготовку та відзначення на Бершадщині    28-ї  річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України» 

 

Зміст проекту винесеного на обговорення:   розпорядження голови райдержадміністрації “        Про підготовку та відзначення на Бершадщині    28-ї  річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”   (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:Дане розпорядження приймається з метою вшанування та утвердження традицій боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім творцям і захисникам Української держави, виявлення поваги до унікального наукового та релігійного доробку, здійсненого в руслі європейської інтелектуальної традиції, та у зв'язку з відзначення на Бершадщині 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного прапора.

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 серпня 2019 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04352) 2-10-92.

Контактні особи: Німчук Людмила Михайлівна – головний спеціаліст відділу діловодства, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 24400 м. Бершадь, вул. Героїв України, буд. 22, Бершадська районна державна адміністрація.
Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після  16 червня 2019 року на веб-сайті Бершадської районної  державної адміністрації   http://www.rdabershad.gov.ua/ua/hromadianske-suspilstvo

 images/abv/pr16.docx

Announcements of events

August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More