Запрошуємо громади району долучитися та взяти участь у конкурсі

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.Починаючи з 2014 року, Представництво МОМ реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Завданнями проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті МОМ: розділ Про нас/тендери/поточні тендери (UA-2017-103).

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань просимо звертатись до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (тел:0445685015, адреса електронної пошти: aeremina@iom.int).


Відділ економічного розвитку, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації